Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történt életed első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt életed első visszautasítása, és hogy élted meg?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én egyszer megkértem egy lány kezét, nemet mondott, azóta az exem. Túléltem, vagyis bírtam nélküle a nemet mondás után 4 hónappal. Régebben volt, úgy 3-5 éve, ezért már nem emlékszem, hogy történt. Azóta már van egy másik barátnőm, akivel 2 napja vagyunk jegyesek. Neki is megkértem a kezét, ő nem volt olyan bunkó mint az exem. Igent mondott.
2023. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem is emlekszem ra, biztos nem esett jol, de annyi mas novel/ferfivel lesz valszeg dolgod h ugy se fog szamitani.


Nem szabad tul komolyan venni ezeket. Ha vissza utasitott akkor valszeg ugy se illetek ossze.

2023. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Elsős voltam, visszautasított a lány. Utána nyolcadikig nem tudtam igazán elfelejteni, sőt utána sem nagyon.
2023. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
A lány elmondta, hogy inkább csak maradjunk barátok. Nem esett jól, de nem is törtem meg.
2023. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Hármas voltam, miért kellett lepontozni? Ez az igazság.
2023. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Randizgattam tavaly egy sráccal többször. Egész jók voltunk már, a fellegekben jártam. Aztán az egyik randi végén közölte hogy ez nem fog működni, könnyezni kezdett. Elkezdett nyilvánvaló kamu indokokkal etetni én meg megmondtam neki hogy akkor minden világos. Még lerázni is csak hazugsággal tudott,

kiábrándított. Rettentően padlóra kerültem. Sokat sírtam, hirtelen megszűnt a rózsaszín köd.

Nem bánom utólag hogy így alakult.

Sokáig nem értettem a miértjét a történteknek, ma már hogy párkapcsolatban vagyok tudom azt, hogy mi az amit nem láttam akkor. Ő pedig tapasztalt srác lévén akkor látta hogy mért nem működhet.

18/L

2023. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
En mindig is tisztessegesen és becsuletesen bantam a lanyokkal mert minden kapcsolat fontos szamomra, igy az elso alkalommal hogy kidobott neki úgy tettem hogy nem erdekel menj csak, és ha ezek utan valami hianyzott neki akkor nincs mellettem helye…
2023. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az első tényleges visszautasításom elég rosszra sikerült. Sokáig udvaroltam, jól is haladtak a dolgok, aztán egy elég kellemetlen külső tényező hatására kosarat kaptam. Érthető volt, viszont évekig nem tudtam rajta igazán túl lépni, férfi létemre is megmaradt a vágy, és a mi lett volna, ha gondolata. Kb 5-6 évig tartott ez a folyamat, idő közben egy kapcsolatom is ráment erre, de valószínűleg ahogy korosodtam kinőttem ezt, és elengedtem egy akkora már idegen ember idealizálását.
2023. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Az összes visszautasítás fájdalmas
2023. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Én vagy egy évig udvaroltam egy lánynak, és annyira mixed signalokat kaptam, hogy egyáltalán nem tudtam mi van. Utána egyszer rászántam magam, hogy akkor most tisztázzuk mit is érzek felé. Kár volt.


Végeredményként kaptam egy offot, utána az egész évfolyamon elhíresztelte, hogy nagyon bunkón rányomultam, és hogy mekkora szemét alak vagyok.


Ez volt gimi 10. osztálya. Sose felejtem el a megvető tekinteteteket a folyosón, a random beszóló és lenéző embereket. Annyira rosszul sose voltam még életemben.


Utána haramdéves egyetemista voltam, mire újra el mertem mondani egy lánynak, hogy mit érzek iránta. Azóta is együtt vagyunk. (Tehát összességében egy 5 éves traumát okozott.)

2023. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!