Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell tudnom első tali előtt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tudnom első tali előtt?

Figyelt kérdés

Alakulunk a sráccal, aki több hónapja tetszik nekem, és aztmondta elkísér a sulimhoz egyik reggel egy darabig, és őszintén félek kicsit, hogy milyen lesz, még élőben nem beszélgettünk csak láttuk egymást. Messengeren kezdtünk el beszélni, aranyos amúgy és nem erőltet semmit, van valami tanács, vagy valami dolog amit jó ha tudok mielőtt talizunk? Milyen témákat hozzak fel, hogy köszönjek (ölelés vagy semmi?)

16L és 20F



2023. ápr. 11. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Hogy mekkora farka van.
2023. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MDaniel98 ***** válasza:
92%
Szerintem felesleges ezt túlagyalni, nem színdarab ez, hogy előre betanuld a szöveget, ha jól kijöttök egymással úgy is meglesz a téma.
2023. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem kell túlgondolni. A végén mondhatod neki, hogy kedveled és szívesen találkoznál még vele a későbbiekben.
2023. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A végén megölelheted, ha szeretnéd.
2023. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak próbáld jól érezni magad, ennyi az egész.
2023. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem ölelgetni, meg puszilgatni. Fogjál inkább kezet vele első találkozáskor, az jobban fog tetszeni, mintha rögtön megölelnéd. Mutatkozz be, mintha a neved sem tudná, elvégre most lát először közelről. KÉrdezgesd, hogy most hol dolgozik, mit tanul, ha egyetemre jár, mit tervez utána, biztos ő is ilyeneket fog kérdezni, és a végén csak annyit mondjál, hogy kösz, hogy elkísértél, jól éreztem magam veled (ha így volt, ha nem, akkor csak köszönd meg, hogy elkísért), de ne kérdezd, hogy mikor látod legközelebb, azt neki kell!!! A fiúk nem szeretik azokat a lányokat, akik nagyon hamar kaphatók mindenre. Úgyhogy ölelgetni sem kell.
2023. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, az előző mond jókat is, de nem játszmázunk.

Ha a fiú tetszik, azt nyugodtan kifejezheted. Meg is ölelheted búcsúzáskor.

Ha már megvan a címetek egymásnak, akkor tényleg nem kell a legközelebbi találkozóról beszélni, majd keresitek egymást. De ha kérdezi, nyugodtan beszélhettek róla.

Nincs ilyen, hogy a fiúnak kell, vagy a lánynak kell. Az a múlt században volt.

2023. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!