Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki nem osztálytársam egy osztállyal feltettem jár 2- szer bukott egy iskolai rendezvényen pár osztálytársammal lógott így oda mentem nem akartam tőle semmit de ő nem hagyott békén jött utánnam és beszélt hozzám én nem adtam neki elérhetőséget de egyik osztájtársam megadta neki így bejelölt Facebookon vissza jelöltem hisz mi lehet belőle az elején tisztáztam hogy csak barátok lehetünk ő úgy viselkedett mint aki érti aztán már minden nap rám ír hétfői óra tesi ott az ő osztályával vagyunk össze vonva szóval muszály vele találkoznom. Elég rámenős fajta szerintem bejövök neki mivel szokott dicsérgetni ami elég kínosnak érzek .

2023. máj. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki még1x, hogy nem fog megváltozni az érzésed, ugyanúgy csak barátként tudsz tekinteni rá. Szóval ne próbálkozzon tovább.
2023. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Mondd meg, hogy csak egyszer megkaphat téged, de utána kopjon le.
2023. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nonameboi ***** válasza:
100%
Mondd meg neki kerekperec, mit gondolsz! Ha öszzintén megmondod neki hogy köztetek nem lesz semmi, akkor békén fog hagyni, ha van egy kis esze.
2023. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy írd meg neki, hogy vagy abbahagyja a nyomulást (és elfogadja a friendzone-t), vagy letiltod mindenhol, élőben pedig levegőnek nézed.
2023. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..megírtam neki és úgy látszik észre vette magát ha érdekelne bemásolom mit írtam neki

"Szia egy kicsit sok vagy ..tudom hogy barátok vagyunk de akkor is ..nem akarom hogy össze veszünk..de nem tudok mindig válaszolni és ezért bocsánatot kérek"

2023. máj. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!