Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy lány, akit tudtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, akit tudtam fixálni, most már megint egy könnyűvérű lett, adjam fel?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy lány, mikor megismertem, olyan videók voltak nála, hogy hány feles után csókolózna srácokkal (a legdurvább 3 volt, szóval...), meztelen képeket küldözgetett, ezzel meg azzal a sráccal volt, körülbelül hetente volt "barátja", meg egyéb káosz...


És sikerült kikúrálni. Nem jött össze velem, de egy normális lány lett.


Aztán most valami elpattant benne, megint, könnyűvérűen viselkedik, könnyűvérűen néz ki, könnyűvérű az egész, úgy, ahogy van, és ez marhára elszomorít. Főleg, hogy 14 éves.


Mit tudok tenni? Adjam végre fel, könyveljem el, hogy csak egy filléres, vagy próbáljak még valamit tenni?


2023. máj. 24. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talàn még egy utolsót beszélj vele de úgy egy igazi, ami miatt teljesen képben leszel, hogy hogy áll a helyzet, aztán dönts

Amúgy én ezután biztos ott hagynám, mert másodjára ugyanabba a hibába beleesni nem véletlen, de mindenképp tudni akarnám, hogy mi az a dolog, ami miatt az a sok fáradozás a kukába ment

2023. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én azt nem értem, hogy mi közöd van egyáltalán hozzá... Irányítani akarod, ami egy óriási red flag, szóval azt is értem, hogy miért nem jött össze veled. Úgy éli az életét, ahogy akarja, ez az ő döntése.
2023. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Engedd el
2023. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő élete, joga van akár elrontani is, szép, hogy segíteni próbáltál neki. Ha neked nincs párkapcsolatod, akkor szerintem ez pótcselekvés nálad. Az ő erkölcseivel töltöd az idődet, ahelyett, hogy a saját szexualitásoddal foglalkoznál. Ez utóbbitól gondolom kicsit félsz. Érthető, de tévút, amit csinálsz.
2023. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!