Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normálisnak számít, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Galamb_szar kérdése:

Az normálisnak számít, hogy nem tudom elfogadni, hogy a párom mással is volt előttem?

Figyelt kérdés

Ez érthető szexuális avagy csak szimpla fizikai érintkezés szempontjából is. Emészt a tudat, hogy más száját csókolta, mást ölelt, mással lépett szexuális viszonyba

Nem tudom, hogy ez csak szimpla birtoklási vágynak mondható e vagy valami baj van az agyamban:')



2023. máj. 29. 19:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
*dughatsz
2023. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Hát legyen így. Nem szoktam randin kijelenteni, mikor arra kerül a sor (akár csak beszélgetés) úgyis kiderül.

De nem tudom miért olyan nagy dolog ez. Esetleg valami indokot tudtok mondani?

2023. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%

A kérdéseidre a válasz:

Te duhatsz fűvel fával de a csaj nem? De dughat nincs megtiltva, csak nem leszek a párja.

Mi vagy te, valami szekta pap?! Nem.

2023. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság öregem de te tudod.
2023. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
48%
De miért? Nézd magad kívülről, csak ragaszkodsz valamihez de nem tudsz válaszolni egy egyszerű kérdésre.
2023. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem számít normálisnak
2023. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%
Hát barátom, megértelek, én ezért szoktam az óvodák körül nézelődni. Esetleg azt tudom ajánlani, hogy szedj fel egy kis 11-12 évest és 14 éves korában magadévá teheted nyugodtan, addig meg érj be a kézen fogva sétálással... 🤦‍♂️
2023. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem normális. Ellenkező esetben te mit éreznél?
2023. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!