Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnom kéne neki vagy felejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnom kéne neki vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Mára lett megbeszélve egy fiúval, hogy találkozunk és abban maradtunk, hogy még egyeztetünk, hogy pontosan mikor és stb, viszont kb egy hete nem válaszol az üzenetemre, szóval a tali ugrott. Nem tudom mi tévő legyek, nekem ebből az jön le, hogy meggondolta magát és nem akar találkozni. Azt gondolom az a minimum, ha esetleg közbe jött neki valami akkor szól. Szerintetek írnom kéne neki vagy jogosan érzem átejtve magam?
2023. jún. 2. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki, keress mást!
2023. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hétig nem írt saját magától akkor nyugodtan felejtsd el!
2023. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem legbelül. Pedig az elején úgy tűnt, hogy tényleg szeretné, de ezekszerint mégsem 😅
2023. jún. 2. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Keress mást!
2023. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy fake úriember volt?
2023. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez elúszott. Eléggé gerinctelen a gyerek, hagyd őt, soha ne fogadd vissza, ha felbukkanna újra.
2023. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fake az illető az biztos. Nekem is az esik rosszul az egészben, hogy eleve ő hívott el, mondta hogy mennyire várja stb és aztán annyit nem írna hogy bocs mégse.
2023. jún. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!