Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ha nincs bennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ha nincs bennem valami extra vagy menő akkor nem fognak foglalkozni velem azok a lányok akik teljesen egészségesek és szépek és még normálisok is?

Figyelt kérdés

Mindig azt vettem észre hogy olyan lányokkal tudok csak beszélgetni (nem én rontom el hanem ők nem adják meg a beszélgetésre az esélyt) akiknek van valami hibájuk. Hiba alatt azt értem hogy, valami betegség, akár mentális, vagy esetleg csúnyák, vagy esetleg ringyók.


Én teljesen átlagos srácnak mondom magam, sosem kaptam meg senkitől hogy csúnya lennék, azért gondolom hogy átlagos vagyok. Nincs is semmi kirívó az arcomon, nem vagyok kapafogú, nincs nagy kampó orrom vagy valami amitől olyan csúnyácska lennék. Testalkatom se extra, de nem szar szerintem. 180 centi vagyok és 70 kg.


2023. júl. 4. 18:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És itt nem arról van szó hogy a személyiségem nem tetszik nekik, mert meg sem ismertek még.
2023. júl. 4. 18:40
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
:))) Ez a ringyó a legjobb. Ezek hogy dumálnak veled, amúgy?
2023. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
A stílusod milyen? Sosem történt még veem olyan hogy élből elutasítanak, pedig én még szerintem csúnyább is vagyok az átlagnál xd
2023. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy nincsenek hibátlan emberek. Ergo ha azt hiszed csak "hibás" egyedekkel tudsz csak beszélgetni, a számodra elérhetetlen kategória szintén "hibás" csak neked az nem tűnik fel, mert nem ismered őket igazán csak felszínesen. A "hibás" csajok pedig akikhez közelebb tudsz kerülni azért hibásak, mert megismerted őket annyira, hogy ez a hiba szembetűnő legyen.


A másik lehetőség, hogy ha valakiről egyből lejön hogy "hibás" tudat alatt nagyobb önbizalommal fordulsz hozzá mert nem tűnik elérhetetlen kategóriának mint egy bizonyos réteg. Ezek a "hibák" amúgy fiúknál is ugyanúgy vannak mint lányoknál csak ott más természetű a hiba formája.


A kinézeted másodlagos. Ha normálisan nézel ki, normális ruhákban jársz (nem szakadt, foltos), higéniára figyelsz, mosod a fogad stb., az egy jó pont ahoz hogy bárkinél elérj valamilyen szinten szimpátiát az ismerkedési fázis elején de önmagában sz*rt se ér. Te is "hibás" vagy valahol vagy akár több helyen is de vagy nem tűnik fel, vagy feltűnik de túl sok gátlás van benned ahoz, hogy felül emelkedj rajtuk.

2023. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Milyen kedvesen beszélsz a másik nemről. Én ha féllábú, kancsal és fogyatékos lennék, akkor sem állnék le egy ilyen s. fejjel.
2023. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem menőnek kell lenned, hanem magabiztosnak.
2023. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Tesó, nincs olyan, hogy tökéletes. Az élet kompromisszumokból áll
2023. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már nem vagy szimpatikus, pedig én se ismertelek még meg. "Hiba alatt azt értem hogy, valami betegség, akár mentális, vagy esetleg csúnyák, vagy esetleg ringyók." Ha így gondolkodsz a lányokról, akkor ne csodálkozz, hogy elkerülnek. Hamar ki lehet szúrni ezt a múlt századi mentalitást, és nem vonzó annak, akinek minimális önbecsülése is van.
2023. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
😂😂
2023. júl. 5. 00:00
 10/20 A kérdező kommentje:
Pár embernek mennyire fáj az őszinteség.
2023. júl. 5. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!