Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egészséges felnott ferfi...

Egészséges felnott ferfi vagyok normal merevedessel de neha jol jonne egy kis extra. Sildenafil 50mg bevalthat?

Figyelt kérdés

Neha a sok edzes es a melo miatt nem olyan kedvem es a kemenyseg is hamar lankad ezert gondoltam hogy az ilyen napokon egy fél tablettat bevennek. 25mg hozza a kello hatast? Ismetlem normalis kemeny merevedesem van csak neha jol jonne egy kis plusz:)

Orvos mar felirta amugy de meg nem valtottam ki.


2019. febr. 25. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok az orvosodnak is .

Mi lesz veled 15-20 év múlva ?

2019. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 oras munka, heti 6 edzes, alkalmankent 1.5 ora. Kivagyok fizikailag
2019. febr. 25. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Akkor barátom te így jártál. Kicsit gondolkozhatnál! A gyógyszer szedés nem normális dolog. Dolgozni nyilván muszáj. Ne tedd tönkre az egészséged! Ne szedj gyógyszert, míg nem életbe vagoan fontos. Pihenj eleget, vedd visszább az edzést.
2019. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andi80018 ***** válasza:
Na majd akkor hogy kileszel, ha ettől a sz...artól még kellemes vérnyomás problémáid is lesznek: :-) Aludni kell, a pihenést semmi sem pótolhatja! Nem tudom, mit edzel, és miért ennyit, de a regenerálódást sem segíti a fáradság, az idegrendszerről meg az egyéb mentális és fizikális dolgokról nem is beszélve! Szerintem ne váltsd ki.
2019. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ezt a kérdést feltetted egyszer !!
2019. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Sildenafilnak rövid a hatása, csak egy "alkalomra" (estére) jó.

Érdemesebb a Tadalafilt szedni, kis adagban.

2019. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki gyógyszert szed, az már nem egészséges. Akinek meg ilyen fiatalon nem működik a műszere az meg végképp nem.
2019. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!