Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Egészséges felnott ferfi vagyok normal merevedessel de neha jol jonne egy kis extra. Sildenafil 50mg bevalthat?

Neha a sok edzes es a melo miatt nem olyan kedvem es a kemenyseg is hamar lankad ezert gondoltam hogy az ilyen napokon egy fél tablettat bevennek. 25mg hozza a kello hatast? Ismetlem normalis kemeny merevedesem van csak neha jol jonne egy kis plusz:)

Orvos mar felirta amugy de meg nem valtottam ki.

febr. 25. 19:59  Privát üzenet  

A válaszok

Gratulálok az orvosodnak is .

Mi lesz veled 15-20 év múlva ?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 25. 20:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

8 oras munka, heti 6 edzes, alkalmankent 1.5 ora. Kivagyok fizikailag

# 2/7Időpont febr. 25. 20:26 Privát üzenet
Akkor barátom te így jártál. Kicsit gondolkozhatnál! A gyógyszer szedés nem normális dolog. Dolgozni nyilván muszáj. Ne tedd tönkre az egészséged! Ne szedj gyógyszert, míg nem életbe vagoan fontos. Pihenj eleget, vedd visszább az edzést.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 25. 20:30 Privát üzenet
Andi80018 nevű felhasználó válasza:

Na majd akkor hogy kileszel, ha ettől a sz...artól még kellemes vérnyomás problémáid is lesznek: :-) Aludni kell, a pihenést semmi sem pótolhatja! Nem tudom, mit edzel, és miért ennyit, de a regenerálódást sem segíti a fáradság, az idegrendszerről meg az egyéb mentális és fizikális dolgokról nem is beszélve! Szerintem ne váltsd ki.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 25. 21:37 Privát üzenet
Már ezt a kérdést feltetted egyszer !!

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 27. 19:57 Privát üzenet

A Sildenafilnak rövid a hatása, csak egy "alkalomra" (estére) jó.

Érdemesebb a Tadalafilt szedni, kis adagban.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 4. 09:39 Privát üzenet
Aki gyógyszert szed, az már nem egészséges. Akinek meg ilyen fiatalon nem működik a műszere az meg végképp nem.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 5. 13:08 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális, hogy extra nagy a zacskóm és a heréim?
Kozeleg a valentin nap es mostanaban vannak gondok a merevedessel nem van valami jo gyogy/szert ami segithet es hozza is lehet ferni realis aron? Otletem sincs h mi lehet a bajom...
Extra magas lipidó?
Fitymafék műtét mindennel együtt 70-80 ezer vagy erre még rájön a + vizsgálat, megbeszélés, utána 1-1 extra vizit. Stb ?
Durex Invisible Extra Thin Extra Sensitive?
Normális az hogy alig kelek merevedéssel, mint korábban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!