Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődött meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm vagyis már csak volt és osszevesztunk mert elvileg mindig vicc targyat akarok belőle csinálni amit már előre mikor megszolalok. Pl valamiről beszélgetünk és mondtam neki hogy szőrös a háta és szerinte ezt azért mondtam hogy viccet csináljak belőle.

De arról nem beszélt amikor engem hozott mindenki előtt kellemetlen hekyzetbe.

Állok egy fiú mellett és megkerdezi tőle hogy nem-e sátor véletlenül mert felálitanam és egyáltalán nem érdekelte.

Meghogy mielőtt megszolalok gondolkodnom kéne mert senki sem nevet az ilyeneken de még csak nem is viccnek szántam. Vagy mentünk valahova és mondtam neki hogy kint a mellé és megsértődött rajta. Meghogy ha unatkozok mivel csöndvan ne mondjam a hülye vicceimet mert senki sem kíváncsi rá.



2023. júl. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre annyit tudok mondani, hogy egymás (burkolt) sértegetése, illeve lejáratása nem vicces és kb. minden barátság összeomlik egy ilyen miatt.
2023. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Az egyik indok erre, hogy lány és sértődékeny. A másik pedig, hogy a humorát egy cserepes virágtól örökölte.
2023. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem azért sértődhetett meg, mert lehet hogy mások előtt olyanokat mondtál neki, amit ő nagyon kellemetlennek érezhetett. És akár előfordulhat az is hogy azért mondhatott kemény dolgokat neked/másoknak rólad mert így azt gondolta így visszavág erősen.

De ez nem biztos, csak a leírásod alapján én így látom.

2023. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!