Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sértődöttségből, bosszúból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértődöttségből, bosszúból megcsalás? Ép az ilyen csaj?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek van egy barátja, és úgy "bünteti", hogy megcsalja, akárhányszor veszekednek, és a balek meg mindig megbocsát neki. Mit tegyek, hogy ez a balfék észrevegye magát végre? (egyik barátomról van szó)
2023. márc. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem maradj ki belőle. Ha a barátod nem veszi észre, hogy ilyen szinten hülyét csinál belőle, vagy legalábbis hagyja magát, meg is érdemli. Normális srác már régen szakított volna, de reméljük idővel rájön, milyen durván kihasználták.
2023. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szeretnék valamit tenni, úgy építi le a haveri/baráti kapcsolait emiatt a picsa miatt, hogy nagyjából én vagyok az egyetlen, aki még kitart mellette.
2023. márc. 30. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valahogy próbáld neki elmagyarázni, mekkora hülyeséget csinál (vagyis mekkora hülyeséget hagy magával csináltatni, szép magyar nyelv XD), és hogy inkább hanyagolja ezt a csajt, mert mellette nem lesz boldog kapcsolatban. Ha nem hallgat rád, idővel majd úgyis rájön milyen hülye volt.
2023. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mondd el neki, amit ide is leírtál. Ha nem fogadja el, akkor majd a saját kárán megtanulja.
2023. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Semmit ne tegyél

Lehet pont ez a fétisük

2023. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet kérdező?
ápr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!