Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy lány, akivel két évvel ezelőtt kezdtem el beszélgetni egyszer taliztunk is, de tovább nem jutottunk, mivel összevesztünk egy harmadik fél miatt és nagyon csúnyán szakítottunk.Ez után egymásra se néztünk, ami nehéz volt, mivel évfolyamtársam volt középiskolában.Idén érettségizett ő is és én is.Nyáron elkezdett dolgozni egy gyárban, ahol jövő héten fogok én is kezdeni.(nem miatta csupán azért, mert ez a hely fizet a legjobban az egész városban, emiatt sok a diákmunkás itt).Ma kiderült nagy "örömömre", hogy nem csak egy műszakba leszünk, de egy területen is.Erre az esély pontosan 0,000001% volt, mivel nagyon sok terület van ebben a gyárban, de engem természetesen pont mellé osztottsk be.Suliban is sokszor hoztuk egymást kellemetlen helyzetbe miután szakítottunk, de most el se tudom képzelni, hogy mi lesz.Tippek, tanácsok?
2023. júl. 14. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*annyit kifelejtettem, hogy ő augusztus végéig fog ott dolgozni én tovább, tehát másfél hónapot kellene kibírnom mellette még neki mellettem :D
2023. júl. 14. 20:11
 2/4 hungarikum_202 ***** válasza:
36%
Ez van. Az élet sokszor nem fenékig tejfel se nem kívánságműsor.
2023. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így van.Mert az élet nem habostorta, ahogy egy nagyon kedves barátom mondaná :D
2023. júl. 14. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Én csak köszönnék neki, a többit meg majd hozza az élet.
2023. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!