Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek meg maguknak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg maguknak a tinilányok ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Tudom ezt így nehéz megmondani, mivel számtalan oka lehet, viszont gyakran észre veszem, hogy a tinilányok szemügyre vesznek. Idén leszek 30 éves, szóval ezért nem értem, hogy a fiatal lányoknak ennyi idős férfiak is bejönnek? Egyébként teljesen átlagos vagyok és semmi feltűnő nincs a kinézetemben :D


Remélem jó kategóriába írtam. :)


2023. júl. 23. 21:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
59%

Én esetemben be jövök nekik.

Én 36 éves vagyok.

Hasonlót tapasztalok.


Viszont én kedves, jokedelyu vagyok.

Soványabb a testalkatom, így fiatalabbnak nézek ki.

Illetve nyugalmat, határozottságot, magabiztosságot sugárzok.

2023. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Én is tini vagyok, és az én barinőim is ilyenek, nem tudom miért.

Csak ők megjegyzéseket is tesznek az éppen mellettünk lévő férfira pl. De izmoooos...

Mellesleg jó hangosan mondják, jól megfigyelve

2023. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
33%

Azért, mert a tinik fiúk nagy része gyermek szintjén van.

Vannak korábban érő tinik, akik simán lefeküdnének 30-as férfiakkal is.

2023. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Én azért nézegetem az idősebb korosztályt (22-32) a saját korosztályomban nem találok olyat aki érett, van magabiztossága és egy erős személyisége de mégsem egy arrogáns, egoista köcsög. Az idősebbeknél pedig jóval több ilyen férfi van, akinek sikerült megtalálnia a 2 között az arany középutat. Nekem fontos hogy határozott személyisége legyen hiszen nekem is az van és elnyomnám a kapcsolatban a nálam gyengébb személyiségűt vagy inkább bele se tudnék szeretni mert nem találnám vonzónak az illetőt.

18/L

2023. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
mert ők érett férfiakat szeretik, plusz még jól is néznek ki.
2023. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
#3 "Vannak korábban érő tinik, akik simán lefeküdnének 30-as férfiakkal is" - Xddd 100-ból max 1.
2023. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg azért néznek, mert azt figyelik, ahogy te nézed őket.
2023. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
xd
2023. júl. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

A tini egójának tetsző, hogy érett férfiakat stírülnek, hisz ha egyet behálóznak, akinek van már kialakult egzisztenciája, akkor benne van, hogy félig-medd eltartja őt. Ez alatt értsd: fizeti a körmöst, a fodrászt, a ruhát.

Nyilván az is menő számukra, hogy esetleg egy érett paliról beszélünk, aki esetleg már tapasztalt. Érettnek van egyfajta negatív felcsengése köztük, na itt erre kell gondolni,

Ez a gondolati érettség meg szerintem illúzió: nem tudom elképzelni, hogy hosszútávon sok olyat tudna adni a tini lány, ami egy intellektuális 30-asnak elegendő lenne. Nagyon gyorsan ki fog derülni, hogy ezek a kapcsolatok jellemzően a külsőségekre és/vagy a rajongásra alapulnak.


Szóval általános képletet nem tudok mondani, de a módusz szerintem az, hogy a csajok egóját simogatja a 30-as pasi... főleg, ha jön mellé pár pia a buliban...


Persze ne feledjük, megvan a csajoknak a maga köre, akik eképp gondolkodnak...

Vannak egzisztenciálisan magukra kicsit jobban adók is, semmint hogy keressék a 30ast...

2023. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi a tatákon barátnőimmel általában akkor nevetgélünk, ha puhosak, ápolatlanok, találgatjuk, mióta nem fürödtek.


16, l

2023. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!