Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek meg maguknak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg maguknak a tinilányok ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Tudom ezt így nehéz megmondani, mivel számtalan oka lehet, viszont gyakran észre veszem, hogy a tinilányok szemügyre vesznek. Idén leszek 30 éves, szóval ezért nem értem, hogy a fiatal lányoknak ennyi idős férfiak is bejönnek? Egyébként teljesen átlagos vagyok és semmi feltűnő nincs a kinézetemben :D


Remélem jó kategóriába írtam. :)


2023. júl. 23. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%

"Miért néznek meg maguknak a tinilányok ennyi idősen?"

Azért mert egymást ugratják és rajtad röhögnek. Nézd, ott egy boomer és téged les!

2023. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

Főnököm 55 éves, elvált, kövér pasas, viszont tele van pénzzel és mindenhol kinyalják a valagát a fiatal eladó csajok, trafikban, boltban, kocsmában, bankban, mindenhol csak úgy olvadoznak tőle.

Amúgy egy nem túl szép arcú, de nagyon jótestű csaja van most, az se több szerintem 18-nál ránézésre. Kb. félévente cseréli őket.

2023. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Legalább téged megnéznek, örülj neki...
2023. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!