Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éve egyedül élek,úgy értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éve egyedül élek,úgy értem nincs párkapcsolatom. Pedig nagyon szeretnék,de nem találok. Emiatt lelkibeteg vagyok,es 48 évesen úgy érzem a korom miatt nem sikerűl. Mert kűlsőm elég jó? Akkor mi lehet aaz oka? Veletek is van ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 3. 16:10
 1/6 anonim válasza:
18%
16 éve még fiatal voltál, akkor mièrt nem sikerült találni valakit?
2023. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Első, nyilván mert nem jött a szőke herceg fehér Audin.
2023. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy rokonom aki ilyen

Kutyája van de amúgy bolond, senki nem tudja elviselni

2023. aug. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

1-es: Ő is írta, hogy fiatalon volt kapcsolata. Az elmúlt 16 évben nincs.

Egyébként nem kell feladni, még nálánál idősebbek is találnak. Viszont valószínűleg válogatós, ami egy bizonyos szintig jó, mert nem szabad válogatás nélkül akárkivel összeállni, mert akkor még boldogtalanabb lehet.

Én is negyvenes vagyok. Van egy-két barátom, akikkel tudok beszélgetni a dolgaimról. Egy férfival jó barátságom (és párkapcsolatom) van, de néha szakítunk, aztán mindig összejövünk, mert szeretjük egymást (ő időnként eltávolodik).

Ennek ellenére én is magányosnak érzem magam, mert a párom 70 feletti, félek, hogy 10-20 éven belül elmegy, gyerekem nincs, az apám is hetvenes.

Én nemcsak a magány érzetétől tartok, hanem gyakorlati félelmeim is vannak. Pl. komolyabb betegség esetén nincs, aki segítsen. Még egy egyszerűbb sérülés vagy betegség esetén is nehézségek vannak. Amíg önellátó az ember, addig nincs gond, de egy baleset is elég hozzá, hogy időlegesen másra szoruljon az ember. Ráadásul, ha idősen az ember elszegényedik, nem segít neki senki, lehet még hajléktalan is belőle. Családban élő ember ritkábban kerül az utcára.

Legjobban attól tartok, hogy esetleg demens leszek, és ezzel bűnözők visszaélnek és kiforgatnak a vagyonomból.

Elnézést, hogy egy ekkora parahalmazt írtam ide. Tisztában vagyok, hogy ezt a klimax is csinálja, a hormonális változás előhozhat ilyen dolgokat.

2023. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Huha! Azt hittem senki sem ír. Köszi,hogy reagáltatok.

16 éve én próbálok találni párt,volt is több rövidebb ideig tartó.és nem vagyok válogatós sem,csak egy rendes férfit keresek. Egyébként el3g sok nőismerősöm van ilyen helyzetben. És kezdűnk már lemondani arról, hogy találunk tartós párkapcsolathoz valakit.

Lényeg:tapasztalatok és vélemények érdekelnek akinek van. Én mertem írni róla,hátha más is..😉

2023. aug. 4. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: A válogatósságot én nem bűnként rovom fel, hanem inkább erény. Itt is jó a középút. Akárkivel nem szabad leállni, mert abból nem lesz boldog élet, sőt, rosszabb lehet az egyedüllétnél. De a túlzott válogatás meg biztos magányhoz vezet.
2023. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!