Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagáljak, ha ezt írja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáljak, ha ezt írja egy lány?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy ráírok egy lányra, aki biztos, hogy kedvel, mert ennek jeleit adta. Arra gondoltam, hogy azt írom, ,,szia mi a helyzet?". De mivan, ha ő röviden le tudja, azzal, hogy ,,jól,te?"

És eszembe jutott egy olyan verzió, amikor azt mondja, hogy ,,mit akarsz?"

Lehet kedvel, de nem valószínű, hogy tetszem neki.

Meghívott engem, meg egy barátomat egy buliba, de a barátom nem tud jönni, csak én megyek. És azt írta, hogy nem lesz otthon és a buli napján jön haza nyaralásról, tehát lehet el se tud jönni.

A lány nekem tetszik, és megvan rá az esély, hogy tetszek neki.

De most inkább az a kérdésem, hogy mit írjak és mire számítsak, ha azt írom?


2023. aug. 10. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl, cselekedj, írj rá hogy nagyon reméled el fog tudni jönni.
2023. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet belőle gyerek :D
2023. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit túlgondoltad. Ő csak elhívott egy buliba, te meg már a gyereket tervezed. :D
2023. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Na, csak hogy legyen valami válasz is már a kérdéshez.

Kérdezd meg, hogy telik a nyári szünet, aztán mesélj te is a tiedrol. Tök jól elindulhat a téma, minden jöhet, ami idevágó, utazás, filmek-sorozatok, bármi.

Ha tényleg kedvel, fel fogja venni a fonalat, és nem hal meg a beszélgetés.

Aztán már olyan gördülékenyen fog menni, nem lesz szükséged több kérdésre itt.

2023. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hihetetlen, hogy ilyen dumával, hogy "szia, mi a helyzet" azt várod, hogy egy lány a nyakadba ugorjon! Rendben a mai kommunikációs szint ezer évre van attól amit én megszoktam, de erre kb azt válaszolná a lányom, hogy "kotródjál már innen". Ez a megszólítás nekem azt jelenti, hogy szemernyi beszédkészég sincs benned, vagyis az értelmed is kb azonos szinten van. Értem én, hogy ez nagyon nem divat manapság és senkit nem érdekel, de az a baj, hogy mégis, csak nem tudják! Lövése sincs, hogy ki a fene vagy, csak azt hiszi egy sok barom közül, aki próbálja csapni a szelet. Mondjuk legalább annyit írhattál volna, ki vagy és miért zaklatod. Naná, hogy úgy reagált, hogy te sem érted, hogy mit akar. Ha akart volna találkozni veled, akkor személyesen kellene, nem valami olyan buliban, ahol mindenki dülöng a részegségtől. De ha ez a célod, akkor menj el. Nem csodálom, hogy a közönséget hívod segítségül, egy válaszhoz. Ha az én váéleményemre vagy kíváncsi, akkor én kihagynám a bulit és forszíroznám, hogy kettesben talákozzunk valahol.
2023. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

- Szia, mi a helyzet?

- Jól, te?


XD XD XD

2023. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os


"Aztán már olyan gördülékenyen fog menni, nem lesz szükséged több kérdésre itt".


Szerinted nem, de vissza fog jönni, hidd el!!!

2023. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A "szia, mi a helyzet" kérdésre egyetlen helyes válasz van. "95". Mi 95? Milyen helyzet? = hülye kérdésre hülye válasz.


Mi volna, ha azt kérdeznéd, hogy "szia, hogy telik a nyaralás? Jól érzed magad?" vagy valami hasonló.

2023. aug. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt írtam, hogy mi a helyzet. De amúgy elég jót beszélgettünk. Én elégedett vagyok.
2023. aug. 11. 10:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a buli?
2023. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!