Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irogat nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irogat nekem?

Figyelt kérdés

Még általánosban volt egy srác akivel együtt voltam. Nem kell nagy dolgokra gondolni, fagyizás, meki, sétálgatás és szájra puszi. Ő egy évvel idősebb volt és mikor elballagott azon a nyáron volt ez az egész. Tehát tavaly nyáron.


Aztán most a tanévben az egyik barátja is rámírt, aki az évfolyamtársam, vele beszélgettünk meg minden, mondták páran, hogy bejövök neki, meg hogy az exem helyébe akar lépni. Aztán amikor barátnője lett letiltottam ezt a srácot.


Az elmúlt két hónapban pedig az exem egy másik haverja és leendő kolesztársa, aki egyébkét mielőtt összejöttem volna annó az exemmel mondott róla egy csomó dolgot, ami nem volt igaz, rámírt többször is. Ez a srác egyébként az osztálytársam volt, de akkor sose írt, csak most. Ŕola is mondták, hogy tetszem neki, olyanok is, akiknek igazuk lehet, de nem tudom.


A kérdésem az lehet, hogy szerintetek mit akar? És miért írt rám többször is? Tudom, tudom, hogy a legegyszerűbb az lenne ha megkérdezném, egyszer már megtettem és nem írt rá semmit csak ignorálta a kérdésem.



2023. aug. 26. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mit akarna azon kívül, hogy tetszel neki? Szerinted az elsőhöz van köze?
2023. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
meg akar dugvanyozni :D
2023. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ignorál egy egyszerű kérdést akkor neked is kell őt, nem olyan nehéz rájönni a teendőre
2023. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egészet le lehetett volna írni 4 mondatban, nem kell ennyi előzmény. Volt osztálytársad irogat.

Bepróbálkozott nàlad, nem olyan vagy amilyennek elképzelt és ghostingol. Nem kell ebbe többet belelátni.

2023. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
83%
Tetszel neki
2023. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!