Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exem?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 hónapja hogy szakítottunk, nemrég futottunk össze először, nagyon fura és kínos volt. Megkérdezte hogy lehetünk e barátok, én meg mondom hogy többet nem is gondolok már ebbe. Aztán beaddolt snapchat-en én nagykínomba vissza és azóta olyan képeket küld magáról amit régebben nem is csinált. Magyarul felkeltette az érdeklődésem a külseje. Nem mondom, jól néz ki, de belül még fiatal. Egyébként ő 15 én 17. És az elmúlt 1-2 hétben van hogy rá gondolok. Bennem van a harag mert elég csúnya vége lett és elég sok mindent összehordott akkor és ott, aminek én a mai napig nem tudok megbocsájtani. De a külseje nagyon vonzó. Hogyan tudnám "elfelejteni", hogy ne gondoljak rá?

Sokat segítenétek.

Előre is köszönöm!



2023. szept. 13. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyisd meg a snapet.
2023. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna visszaaddolni, ha a felejtés a cél. Azt tedd, amit előttem írtak.
2023. szept. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezt direkt csinálja. Vagy azért mert újra össze akar jönni veled vagy csak húzni akarja az agyadat, hogy lásd mit veszítettél. Hülye ötlet volt főleg snapen vissza addolni. Ha el akarod felejteni töröld ki és ne tartsd vele a kapcsolatot.
2023. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!