Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki bejött nekem és egyel felettem jár.

Egy szünetben, amikor a lépcső korlátjánál álltam és beszélgettem a barátnőimmel odajött hozzám és ezt mondta:

-Le ne ess!

Majd odament megint a barátaihoz.

Pár perc múlva megint mellettem volt és beszélgetést kezdeményezett.

Megkérdezte hogy hanyadikos vagyok, mintha amúgy nem tudná hogy alatta járok.

Milyen órám lesz, szeretem-e azt az órát ezek a kérdések voltak.

Majd megint elment a barátaihoz.

Később megint visszajött és megkérdezte van e barátom.

Mondtam hogy nincs.

Majd csengő volt.Nagyon kellemetlenül éreztem magam mert mellettem voltak a barátnőim is.

Amikor hazafelé mentem utánamszaladt és elkísért hazáig.

Egy ideig jártunk is.

Még egy ideig kaptam tőle ajándékokat irogattunk de mostnában már nem szoktunk. És egy másik lánnyal kavar.

De nekem még nagyon tetszik.

Mit csináljak, olyan nehéz elfelejtenem őt!

Segítsetek kérlek mit kell tennem, hogy elfelejtsem!



2023. máj. 19. 17:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elején rosszat írtam: Bejön még mindig. Sajnos.😞
2023. máj. 19. 17:46
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

És ezt miért nem neki mondod?


Kicsit olyan mintha valami passzív elszenvedője lennél a történetnek, aki elfogadja, hogy a srác ott legyeskedik, de a kisujját nem mozdítaná, és ezt megunta, viszonzásra vágyott, amit másnál talált meg. Gondolom irogatásnál is toltad a flegma párszavas válaszokat, stb. Egyszerűen akinek még nem fejlődött ki az agya, azzal nehezen lehet értelmesen ismerkedni, mert minden emberi gesztus automatikusan elakad azon a ponton, ahol neki is bele kellene tennie magát.

Ha bejött, ki kellett volna mutatnod, és küzdeni érte. Ehelyett a szemétdombra dobva, és áldozatnak érzed magad.


Elfelejteni pedig úgy kell valakit, hogy nem rajta görcsölsz, mint egy beakadt lemez. Mással ismerkedsz, más iránt kezdesz érzéseket táplálni, és mással marcangoltatod le a bugyid. Kutyaharapást szőrivel. De négy millió ilyen kérdés volt már, nem igaz, hogy nem tudod használni a keresés funkciót. NPC életmód.

2023. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszed hogy ezt nem tisztáztuk?

Már tudod hányszor mondtam?

2023. máj. 19. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked is uganazt tudom mondani, mint az összes "hogyan felejtsem el" kérdésre. Az idő minden sebet begyógyít. Hidd el, előbb utóbb jobb lesz.
2023. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó köszi
2023. máj. 19. 19:44
 6/6 Nonameboi ***** válasza:
100%

Úgy, hogy elküldöd az anyjába. Ha együtt voltatok, és elkezdett mással kavarni, biztos nagy paraszt.

Próbáld elterelni a figyelmed róla, foglalkozz a hobbiaiddal, és a barátaiddal.

2023. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!