Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm össze akar jönni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm össze akar jönni az exemmel. Haragszom rá, ez normális?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt kb volt egy barátom a suliból. Borzasztóan szerettem és egy kellemes emlék az a srác. Azért szakítottam vele, mert fiatal voltam és megijedtem az érzéseimtől. Utána összejött egy osztálytársammal akivel jóban voltam de nem voltunk barátok. Zavart, de annyira nem mert nem voltunk barátok. Most egy barátnőm elég jóba lett vele, sőt lassan összejönnek. A lány nem mondott nekem semmit erről, majd beszélni akar róla (mondta másnak, hogy majd megkeres), de konkrétan hülyének néz. Egésznap látom ahogy ölelkeznek, fogják egymás kezét, hallom ahogy beszél róla stb. Még is úgy gondol erre mintha nem tudnám. Konkrétan nem tudom, hogy vaknak, süketnek, vagy hülyének gondol engem. Valahogy az én értékrendembe nem fér bele, hogy összejöjjön az exemmel, engem zavar és nem tudok jópofizni. Szerintetek igazam van? Vagy tamogatnom kellene? Nem vagyunk legjobb barátnők, de mostanába pont jobb kezdett lenni a kapcsolatunk.

2023. szept. 18. 16:51
1 2
 1/12 Gyakori93 ***** válasza:
88%

3 év rengeteg idő.

A barátnőd meg ha össze is jön vele, akkor sem tehetsz semmit.

Ezért kár haragudni a barátnődre.

Abban az esetben "lenne" okod haragudni, ha szakítás után rögtön rácsap.

De akkor is ez a kettőjük dolga, nem a tied.

2023. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normalis az erzes de mivel te szakitottal igy nem tul jogos szerintem. Az h hulyenek nez az engem is zavarna.
2023. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz jó tippet adni, mert egyfelől érhető is, meg nem is. Szerintem egy normális barátságnak ki kell ezt bírnia, még ha nehéz is. Például George Harrison exfelesége hozzáment Harrison barátjához, Eric Claptonhoz, de ők ketten mindvégig barátok maradtak. Lehet el kéne gondolkodni, hogy valóban igaz barátok vagytok-e.:(
2023. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as Mostanában egyre több van úgymond a számláján. Év végén nagyon erős lett a kapcsolatunk, nagyon szép es felejthetetlen ajándékot kaptam pl szülinapomra. Egy kisebb bandával megbeszélték, hogy mennek együtt 2-3 napra balcsira és hívott engem is. A vége az lett, hogy majd még nyáron mebeszéljük. Na nem lett megbeszélve és annyit láttam, hogy pakolják ki a képeket stb. Ez persze rosszul esett. Kicsit mostanában ahogy elkezdődött ez az év, kezdem úgy érezni elveszi a barátaimat...
2023. szept. 18. 17:18
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem te nem a barinődre haragszol igazából, hanem saját magadra, mert bár "borzasztóan szeretted" azt a srácot, de szakítottál vele és most, hogy más fogja élvezni a jót, amit te nem tudtál értékelni, megbecsülni, így igazából azt szeretnéd, hogy másé ne legyen vagy legalábbis ne kelljen ezzel szembesülnöd.


Két lehetőség van:

- elengeded és elfogadod, hogy ez van! A döntésednek ez lett a következménye, továbblépsz és bepasizol.


Vagy teljesen lecseréled a baráti társaságodat és új haverok után nézel, ahol nem kell szembesülnöd az ő boldogságukkal.

2023. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
69%
Semmi közöd az exedhez, főleg 3 év után. Miért fáj az neked?
2023. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért ne fájhatna? Szerintem nem normális ha egy barátom összejön az exemmel
2023. szept. 18. 18:39
 8/12 anonim válasza:
66%
Azt csinál az exed amit akar. Neked addig volt bármibe is beleszólásod ameddig vele voltál. Szóval neked az fáj, hogy mással boldog. Amúgy meg a barátod szerelmi életébe sincs beleszólásod.
2023. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Sajnálom, hogy így érzed.:( Tudom, hogy ez nem egy megnyugtató válasz, de talán az lenne a legjobb, ha mindkettejüket hanyagolnád. Ez egy vonat, ami már elindult és önerőből nem tudod megállítani, csak leszállni tudsz róla.
2023. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Ne törődj az exeddel!

Hozzá már semmi közöd. Azért, mert már nem vagytok együtt, akkor menjen netán külföldre barátnőt keresni? A barátnőddel sem túl szoros a kapcsolatod... Ne lesd őket, hogy mikor mit csinálnak.

2023. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!