Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert vagyok en ilyen? Neha...

Miert vagyok en ilyen? Neha nagyon haragszom magamra, es irigy is vagyok neha masokra, stb. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lehet fura kerdes lesz most ez de,23eves vagyok,es alacsony kb.158cm es vekony 40-45kg szoktam lenni. Amiota az eszemet tudom mindigis vekony voltam es sose voltam tobb mint ez a sulyszam. Hizni nem tudok,hiaba zabalok akar nutellat es toltottkaposztat egy honapig is akar,de semmi. Kb.egy 14eves "kislanynak"felelek fizikailag,es erosnek sem erzem magam.;(( Es,ahogy elneztem a mai fiatal kis tinik,mar 12eves kortol is,sokkal nagyobbak,erosebbek mint en,marmint magasabbak,koverebbek,fejlettebbek. En meg....;(( a munkamat sem birom sokaig,pedig igazan nem megerolteto,csak fel kell mosni szinte mindenhol az osztalyon a korhazban,en meg sokszor meg ezt sem birom,es ugy erzem magam mint akin atment egy kamion. ;( es ilyenkor nagyon haragszok magamra is,meg mindenkire...;( Lassan elgondolkodtam mar a gyerektervezesben,de ahogy magamat ismerem,tuti meg.doglenek szules kozben,de lehet mar a terhesseg alatt,mert nem birnam,epphogy tortenik velem valami kis baleset pl.beutom a fejem,vagy az ujjam es mar 2-3napig sajog a testreszem,kepzelem meg egy terhesseg szulessel mi lenne velem,foleg hogy ekkora kicsike vagyok,nevetseges.;(( paromnak nincs baja velem,de en nem tudom magam elfogadni. Szerintetek?


2017. máj. 2. 20:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!