Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor melyikőjük kedvel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyikőjük kedvel? (3srác)

Figyelt kérdés

A minap beszorult az osztályunk a termünkbe és én meg az egyik haveromon, (akivel délutánonként megyek haza) meg egy srác voltunk a kemia teremben. A masik srac kiment kimenteni az osztály, ergo keten maradtunk a teremben. Éppena kémiát magyaráztaés konkretive összeért a karunk. Am cuki srác rengeteget lelkizek vele, meg ő is elmondja a titkait.

Vasárnap elmegyek hozzá korrepra, meg együtt futunk, mert hát nem egy vékony alkat, én meg segitek neki.❤

-elvilegy egyik rám extrán hasonlito lanyba vanbelezugva



Nyár végén megkértem az évfolyam leghíresebb srácát, h tanitson meg dobolni, azt mondta oké. Azota mondjuk kiderult h nincs ideje, de ha vanakkor en leszek az elso akit a haverjaival együtt elhiv. Whatsappon is rengeteget beszélünk, és szinte minden üzim beszivecskézi.

-nemtom teccik e neki valaki



Neki az egyik legjobb haverja foylton félmosolyokat dobál nekem. Meg a asszem keddenvolt az h bejött a volt crushom a termünkbe én meg elküldem a ...ba. Erre a srác mellett ülő gyerek megkérdezte h már nem is tetcik a xy (volt crushom) én meg erre: már régesrég nem. Na itt jött a csavar, h mikor elfordultam tölük a random gyerke mondta a havernak, h hallod már nem kedveli!

-elvileg az elsőnél is említett csaj teccik neki is, de most már nem vagyok benne biztos.



Köszi h elolvastad, ha tudsz segits kerlek!

Pls normál válaszokat!❤❤❤



2023. okt. 13. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Pfuu ennyire értelmetlen olvashatatlan baromságot már rég láttam
2023. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%
Csak egy kis megjegyzés, ha rákatintasz a "kémia" #-re láthatod hogy milyen kérdéseknél használták. Ez a tag a kémia tudományágra hivatkozik, nem pedig a van köztünk "kémia" kifejezesére.
2023. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

"a asszem keddenvolt az h bejött a volt crushom a termünkbe én meg elküldem a ...ba"

Ez jó :D


2-es, szerintem a tanteremre írta.

2023. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 veterán vas ***** válasza:
87%
Ki mondta, hogy nincs szükség Lipótmezőre???🤪
2023. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
#2 Rock hashtaget is írt, talán a dob miatt? De attól még a kérdésnek nincs köze a rockzenéhez
2023. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg kicsit konkrétabb jeleket fog küldeni neked az, amelyiknek tetszel.
2023. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
“Vanakkor”, “keddenvolt” - 5 év múlva az MTA ezeket az összetett szavakat is elfogadja majd, mert a sok gyengeelméjű kisgyerek az anyanyelvén sem képes A1-es szinten fogalmazni.
2023. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

#7

3srác, keten, Éppena, magyaráztaés, konkretive, vanbelezugva, teccik - és ezek még csak az első feléből vannak.

2023. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 veterán vas ***** válasza:
58%

azéríjen zaglatot szegénke mer benevan a zideg.

nemtuggya mejjik lesza 3csávóka közzül a nyerőjenő? 😂

2023. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Aha, na akkor ezt most írd le magyarul is légyszi, ezt még Elek Zoltán sem tudná értelmezni attól tartok.
2023. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!