Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen dolgokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen dolgokat szoktatok elkerülni hogy ne gondoljanak titeket leszbinek? a fiuk nagyon sokat, gondolom ezt tudjáto′k.

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"a fiuk nagyon sokat, gondolom ezt tudjáto′k"

???

Engem régen sokan annak néztek, pedig nem vagyok az, csak olyan a stílusom. Mondjuk én azt nem értem, ilyen hülyeségekeről mint pl. a felhajtott nadrágszár, miért az jut az emberek eszébe hogy "ez tuti leszbi"?

2023. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Tanárral flörtölök a jobb jegyért.
2023. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdekel mások mit gondolak. Nekem pl a saját anyám valamiért azt gondolja, hogy szeretem a lányokat, de akkor sem fogok magyarázkodni, ugyanis a szexualitásom nem tartozik rá.🤷‍♀️
2023. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem jutott eszembe semmit extra tenni vagy elkerülni azért, hogy ne nézzenek leszbinek, nem vagyok az, de ha valaki azt hiszi rólam, az sem érdekel.

Másrészt ez a "a fiuk nagyon sokat" is hülyeség, ez csak primitív helyenek (pl. MO) szokás, normális embereknek nem jut eszébe az, hogy valaki meleg, csak azért, mert pl pohárból iszik sört, hosszabb haja van, esetleg szines ingeket hord, stb.

2023. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ja, de, kerülöm a lányokkal való csókolózást.
2023. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Engem is néztek annak, mert később értem, mint a kortársaim, és nem érdekeltek a fiúk. Pedig csinos lány voltam.

Aztán egyszer lett barátom középiskola végefelé és nem tartottak annak.

Amúgy meg kit érdekel? Nem a nagy világ dolga. Menj el randizni egy-két fiúval, megoldja a dolgot, ha ennyire zavar.

2023. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Rólam akkor is ezt mondták, mikor épp barátom volt xdd (#1)
2023. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk tény, hogy mivel dagadt vagyok, inkább nem festem kékre a hajam, mert akkor tutira annak néznének. :D :D :D
2023. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom kérdező, te hogy vagy vele, de én fiúként nem teszek semmit azért, hogy ne gondoljanak melegnek.

Sőt, pusziltam már fiú pociját.

DE hetero vagyok!

2023. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Paczalos István ***** válasza:
35%
Lányként kerüld a többi lánnyal a szexet, főleg nyilvános helyen. Akkor valószínűleg nem fognak leszboszi nőnek nézni.
2023. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!