Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásol a másik szüleinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásol a másik szüleinek külseje és társadalmi rangja az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Számít-e, hogy mennyire pénzes a másik családja? Gondolom igen, másképp nem lennének menő cuccai, nem vinne jó helyekre, nem lenne medencéjük meg hasonló, ugye?


Illetve számít apja/anyja külseje? Esetleg vannak idehaza is ilyen "HOT CHECK" videók, mint amit itt néz a 2 ázsiai fiatal? https://www.youtube.com/watch?v=CQSk_WCIsC0



nov. 9. 12:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Alapesetben ismerkedésnél nem tudnak sokat a másik család kinézetéröl, vagyoni helyzetéröl.

Másrészt meg akinek EZ döntö, azzal nem érdemes komoly kapcsolatot akarni.

nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1. De csak látod, hogy pl. nyáron a fesztiválon a srác pohárszedő a büfében, vagy a VIP-ben bulizik. Meg csak észreveszed, hogy 500-at telefonja és 200-as sneaker-e van. Meg az is szembetűnik, hogy meghíváskor a sarki italmérést említi, vagy a skybar VIP-et.
nov. 9. 14:58
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

NEM, ezek nem tünnek del, még soha nem tudtam eldönteni, másnak milyen telefonja van, nekem CSAK ANNYI érdekes, hogy müködjön, a cipö/ruhamnárkák szintén nem érdekeltek soha, ezért ezeket sem ismerem meg, hacsak nem nézem meg a cimkéket, habár a legtöbb akkor sem mondana nekem semmit, mert értelmetlen dolognak tartom.

Aki meg VIP-ben bulizik, az nekem értéktelen, felszines valaki, azzan nem érdemes szóba sem állni.

Ha meg szerinted a sarki kocsma meg a skybar között nincs átmenet, akkor veled van baj. De emellett nem várom el, hogy "meghívjanak"!

nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te fizetett kommentelő vagy, hogy fenntartsd az érdeklődést?
nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem.
nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A másik szüleinek a külseje és társadalmi rangja nem befolyásol, míg a potenciális partneré határozottan igen. De ott nézek egyéb dolgokat is, mint intelligencia, értékrend, bár ezek sokszor kéz a kézben járnak.


21/F

nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol. Illetve biztos van, akinek számít, de az akkor érdekkapcsolat.
nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De meddig elfogadhatóak az olyan dolgok, hogy pl. nem megy bulizni hétvégén, mert nincs pénze, nem megy veled koncertre, mert nem telik neki rá, vagy nagy a kontraszt a ruházatotok között, vagy te fősulira készülsz, míg ő szaksuliba vagy a seregbe, mert erre telik nekik?
nov. 9. 18:58
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
#8 Addig, ameddig létezik a szeretet nevű jelenség. Nem ilyen hulladék tárgyak iránt, hanem emberek iránt. Arról nem is beszélve, hogy ha a másiknak annyival több pénze van, akkor miért nem fizeti ki a koncertjegyet?:D
nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

#7: A nem megy bulizni hétvégén számomra teljesen elfogadható, mert én sem megyek, noha pénzem az lenne rá. Ruházatból én sem hordom a legtrendibb dolgokat, már azt sem tudom, hogy mikor vettem utoljára pólót és nadrágot magamnak, legalább 2-3 eve már. Koncertekre nem járok, így ez szintén nem probléma számomra, max elhívom saját pénzemből, ha nagyon akarunk menni vvalahová. A nincs pénze fősulira érv számomra annyira nem helytálló, pláne ha BP és környékén lakik, mert rengeteg szak érhető el államilag finanszírozottan, ha elakad valamiben maximum segítek neki, vagy ő keres magának egy szaktársat, aki ingyen segít neki.


#6-os voltam.

nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!