Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz meg engem minden fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg engem minden fiú?

Figyelt kérdés

Mindig megyek valahova megnéznek a fiúk. De nem bunkók velem semmi képp, pedig a legtöbb lánnyal bunkók.

És azt vettem észre ha hangosan el kezdek nevetni ők még hangosabbak próbálnak lenni. Ilyenkor legtöbbször csapatba vannak és ilyenkor össze mosolyognak, feltűnősködnek, mosolyognak rám, valami sugdolóznak.



nov. 14. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig te vagy az aki az elmúlt 1 hónapban folyamatosan ilyen kérdéseket tesz fel?
nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Most őszintén, milyen választ vársz? Ugyanazért néznek, amiért eddig is, a többi kérdésedhez már leírtuk.
nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 nem én voltam!
nov. 14. 16:20
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 ez az egy kérdésem van a témával kapcsolatosan!!
nov. 14. 16:24
 5/17 A kérdező kommentje:
Szögezzük le, nem én tettem fel annyi kérdést erről!!
nov. 14. 17:04
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Képzeld, hát tetszel nekik. Örülj neki.
nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 de Mindegyiknek?
nov. 14. 19:45
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 Igen, megesik az ilyen. Szép vagy, ez van.
nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 értem! Ezt magam is alig hiszem el mert nem tartom magam annak! De sokszor helyes fiúk nyomulnak rám és csak nézek hogy mi van
nov. 14. 19:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azon tanakodnak, beszélgetnek egymással, hogy milyen fazonra borotválod általában, vajon milyen lehet veled a szex, szereted-e simogatni magad. S még sorolhatnám.
nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!