Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Discordon beszélgettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discordon beszélgettem egy csajjal és azt írta hogy küldjek képet magamról.Én nem akarok képet küldeni de delajánlottam neki hogy videóhívásban beszéljünk de azt nem akarja.Küldjek magamról képet? Nem vagyok csúnya csak azabaj hogyazse biztoshogylány

Figyelt kérdés

dec. 2. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne küldj, elég árulkodó jel hogy nem akar videóhívást. Esetleg még biztosabb lehetsz benne, ha visszamondod hogy küldjön magáról ő. Ha sehogy nem akarja magát megmutatni akkor nagy valószínűséggel férfivel beszélsz.

Másik eset, ami nagyon ritka. Lehet lány az, de ő is így gondolkodik, hogy nem biztos hogy fiú vagy és annyi éves amennyinek mondod magad. Ezért ő se kockáztat. Ebben az esetben kérheted akár hogy találkozzatok, ha akarod egy csapat barátod is figyelhet téged hátulról amíg meg jön hogy ki az.

dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az, hogy videochatet nem akar, lehet, hogy tenyleg azert van, mert csavo. de lehet az is, hogy ha lany, akkor csak nincs onbizalma. kerdezd meg, hogy miert nem akar videochatelni vagy beszelj vele arrol, hogy mi az, ami "aggaszt", esetleg kuldjon elobb egy kepet o, es ellenorizd, hogy nem googlerol szedte.
dec. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Van fent facebookon képed? Mert ha igen, akkor küldd el neki a profilodat.
dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Videóhívásról azt írja hogy majd később képet meg nem akar küldeni.Facebookon nincs profilképem.
dec. 2. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Te viszont ragaszkodj hozzá, hogy csak videóhívás mellett mutatod meg az arcod.
dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem akar küldeni de elvárja hogy te meg küldj? Az ilyen esetekben vagy leszarod hogy kicsoda és elküldöd a képet, vagy ragaszkodsz egy videóhíváshoz.
dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha én annyira kíváncsi lennék a csajra, biztos küldenék egy normál fotót magamról. Mondjuk nekem könnyen jár a szám, mert van bőven különböző cikkekben is, különböző oldalakon. S ha válaszol, küld ő is képet vagy videóhívás összejön akkor már nyugodt lennék.
dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!