Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undi ez a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undi ez a lány sztori?

Figyelt kérdés

A lány megcsalja a barátját rendszeresen, és még a lány érzi magát megalázotnak. Hogy ő van kihasználva.

De hogy a barátja akivel együtt van....? A végén még szó sem volt róla hogy szakított az "igazi" barátjával vagy nem.

Kár hogy nem lehet kommentelni az ilyen sztorik alá, nagyon szeméttül gondolkodott ez a lány

Vagy ilyen egy átlag lány?

[link]



jan. 16. 09:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az általánosításért csak nagyon felhúzott engem ://
jan. 16. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesítő, ha nem, nincs mit tenni. Nem szimpi viselkedés, de nem lehet ezzel mit kezdeni.
jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányként kérlek hogy ne általánosíts! Igen, vannak ilyen lányok sajnos (személyes tapasztalatom is van, az egyik barátnőm is ilyen volt gimis korában). Szerintem az esetek nagy többségében ezek a lányok (vagy épp fiúk fordított esetben) előbb divatból kezdenek el járni valakivel, mert a fiatalok 90%ának már 15-16 éves korában kapcsolat kell, aztán pedig megszokásból együtt is maradnak. Aztán vége a középiskolának, jön az élet és elkerülnek egymás mellől. Ekkor pedig rájönnek hogy "jah hát van más is". Félre ne érts nem védem a történetben szereplő lányt, csupán azt próbálom kifejezni, hogy ezek a fiatalok általában nem elég érettek és tudatosak ahhoz hogy felfogják mennyire megbántják a másikat. Nincs bennük tisztelet a párjuk iránt, csak saját maguk és a saját szükségleteik/vágyaik lebegnek a szemük előtt. Aztán szerencsés esetben később felismerik a hibáikat és változnak, felnőnek nem csak kor, hanem érettség és érzelmi intelligencia szempontjából. Szerencsétlenebb esetben pedig nem tanulnak és egyedül maradnak, vagy egy rossz kapcsolatban élik le életüket.


De kérdező csak hogy ellenpéldát mondjak én pl a középiskola első éve óta ugyanazt a fiút akartam. Ő nem figyelt fel rám akkor, más életmódot folytattunk. Nekem is volt más, meg neki is (mindkettőnké komolytalan volt, csak afféle időtöltés). Aztán az egyetem első évében egymás mellé keveredtünk, szerelmesek lettünk és több mint 3 éve vagyunk együtt, ugyanolyan hűségesen és szerelmesen mint az elején. Szóval vannak ilyen lányok is kérdező, csak meg kell találni őket😅

jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
50%
Nyugi. Az élet hamar kioszt az ilyeneknek néhány balegyenest.
jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!