Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg valakitől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg valakitől, hogy belemenne-e egy barátságba extrákkal. Ti belemennétek?

Figyelt kérdés

jan. 24. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés infó, ebből csak annyit tudunk meg, hogy barátok vagytok, de az életkorotokat nem, nemeteket sem tudjuk meg. Ematt nagyon nehéz akármilyen segíteni akaró választ adni.
jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

25-26 éves koromban tőlem megkérdezte egy kollégám, ő akkor volt negyven körül. Én a nő, ő a férfi. Egyébként addig teljesen jól kijöttünk, semmi nem volt köztünk, csak jó kapcsolat, amit aztán ez a kérdés tönkretett.


Mindketten kapcsolatban éltünk, erről beszélgettünk, valamilyen semleges dolgoban. Aztán mondta, hogy ha főiskolán ismert volna meg, akkor biztosan rám hajtott volna, mert neki a csoporttársai közt nem volt jó csaj stb. Már ez is elég fura volt nekem. Aztán mondta, hogy ha szeretném, akkor ő most is nyitott lenne csak szex kapcsolatra velem. Köpni nyelni nem tudtam, de szerencsére azt mondta, gondolkodjak, majd megkérdezi újra és otthagyott.


Utána igyekeztem elkerülni, ami egyértelmű válasz volt neki, mert nem is keresett meg a kérdéssel kapcsolatban többet, de másról se sokat beszéltünk ezután.

jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Így , - Helló van egy nagyon kényes bizalmas kérdésem . -Tessék . - Benne lennél vad szexbe ungabungába kölcsönösen ? - Nem ! - A jó kurrva életbe ..
jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy milyen kapcsolatban vagytok, voltak-e előzmények, van-e köztetek némi vonzalom, meg hogy mennyire bíztok egymásban.

Egyébként én olyannal belemennék, aki nem közeli barát, csak amolyan haver. A legjobb lány barátommal például eszembe se jutna.

jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fiú belemenne.
jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele, mivel biztosan elkezdenék érzelmeket táplálni a barátságos kívűl is.
jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Olyan, hogy barátság extrákkal nincs. Ha valakit tényleg a barátomnak tartok, akkor nem fogom kihasználni egy-egy ürítésre. Keres magadnak egy normális társat, vagy szakítsd meg ezt a barátságot. Nekem lányként van pár nagyon jó fiú barátom, de ha bármelyik előállna egy ilyen idióta ötlettel, megmutatnám nekik a kifele vezető ajtót az életemből. Persze ismertem olyanokat is, akik a vicc kedvéért eljátszották, hogy együtt vannak... Szerintem eléggé szánalmas volt.
jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Itt írtak páran a témáról (fiúk)

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8. Szerintem összeségében rendben vannak a kommentek. Egy-két hülye minden kérdésnél van, de én többségben azt láttam, hogy azért nem trollkodták el a válaszokat. Olvastam olyat is, aki meglepően őszinte volt, nem mintha bármi gond lenne ezzel. Vagy te kiemelnél konkrétan ebből valamit?
jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell kérdezni csak tedd be nekik
jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!