Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hiányzik az exem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hiányzik az exem, megbántam hogy megcsaltam.

Figyelt kérdés
Egy ideje már tart nálam ez az érzés... Hogy őszinte legyek, undorodom magamtól. És erre az emberek nap mint nap egyre több okot adnak, hogy továbbra is folytassam. "Károsítom" magam. Vágdosom magam, cigizek, iszok. Hiányzik az exem. Undorítónak érzem magam, amiért megcsaltam. (Fiú vagyok.) Már megbántam amit tettem, és vissza szeretném kapni őt... tudom hogy megbocsájtana, de jobbat érdemel, úgy érzem... bármit megadnék neki másodjára, amit elsőre nem sikerült megadnom neki... tudom nagy hibát követtem el... ettől az érzéstől nem tudok megszabadulni, és talán az öngyilkosság tudna véget vetni mindennek...
febr. 6. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj belőle, a következőt ne csald meg.
febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha vissza is fogadna a bizalom elszállt ,#1essel értek egyet ,a következőt ne csald meg .
febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kövi kapcsolatodra vigyázz majd, ennyi.
febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ez az magad sajnáltatasa. Inkább az exedet kell sajnálni. Te pedig tanulj a hibádbol. A következőt becsüld meg jobban.
febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"tudom hogy megbocsájtana, de jobbat érdemel, úgy érzem..." - Tehát visszakaphatnád, de nem teszel érte. Oké, innentől szerintem nincs miről beszélni. Elhiszem, hogy magad alatt vagy, de ha a cselekvés helyett megölnéd magad, akkor felfoghatatlanul nagy butaságot csinálnál. Azzal pedig éppen magad alatt vágot a fát, hogy károsítod magad, mert ez a lány szemében nem azt bizonyítja, hogy megbántad, hanem hogy menekülni kell tőled.

Azt javaslom, hogy ma, mielőtt bármit is tennél, írj neki egy üzit és hívd el talizni, hogy beszéljetek. NE tegyél említést a fentebb említett dolgokról, mert azzal kicsesznél magaddal.

febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Csináld
febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Álj mar fel...fetrengsz itt mint valami puhatestű és picsogsz.

Gyökér voltal és hibaztal. Megbantad. Akkor úgy kéne kinezned és viselkedned aki méltó arra hogy kapcsolatban legyen. Szted ez így a lányok szemszögéből milyen? Szánalmas! Légy türelmes és fejlődj! Ennyi. Az önkárosítást meg hagyd abba. Még soha senkin nem segitett.

febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem itt a karma elvégezte a dolgát. próbálj kiegyensúlyozott életet élni amint rendbe hoztad magad próbálkozz nálla
márc. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!