Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg kitartani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire éri meg kitartani egy olyan helyzetben ahol azt mondja az egyik fél hogy idő kell neki?

Figyelt kérdés
elég bonyolult a helyzet, 2 hónapja megismertem egy lányt, akiről nem tudtam hogy nincs túl az egyik volt baràtjàn, csak azt hogy egy szar kapcsolatban van aminek kb akkor lett vége amikor megismerkedtünk, de azt se mondta el az elején. miután szakítottak és egyre többet beszéltünk, és mindig dicsért engem, a külsőmet stb, én elmondtam hogy én többet érzek iránta, és alapból ismerkedési szándékkal írtam. akkor azt mondta hogy huu el se hiszi, mert az elején azt hitte hogy kamu profil vagyok, most meg ez van, de neki idő kell mert nem akarja elkövetni azt hogy beleugrik egy kapcsolatba egyből megint. ez hihető is volt, mondtam hogy persze nem szeretnék siettetni semmit, aztàn minden ment tovább szépen, nagyon sokat beszéltünk vagy 1 héten keresztül. aztán egyik napról a másikra elkezdett ignorálni, alig írt nekem hogy mi van velem stb, kiderült hogy azzal akin már nem tud túl lenni egy éve újra megpróbálja, de természetesen megint csak àtverte a gyerek, és miután megvolt neki kidobta. most meg emiatt van összetörve. az a baj hogy én szeretem, és úgy érzem hogy ő is szeret engem, mert pl ölelèsnél mostanában hosszasan hozzám bújik, és párszor olyan csillogó szemekkel néz rám mint az elején, meg sose akar úgy találkozni ha nem jó a haja stb. de nem akarom felhozni most ezt a témát, hogy akkor lesz e köztünk kapcsolat vagy nem, de az se akarom hogy túl rámenősnek lenni és megcsókolni pl. szóval ti mit csinálnátok? sokan mondják hogy el kell engedni mert ez csak duma hogy idő kell, csak ez nem ilyen egyszerű ha már kialakultak mély érzelmek felé. de attól is félek hogy összejön valaki mással mert eléggé fájna végignézni. ti mit tennétek? hogyan hozzam fel ezt a témàt szerintetek?
márc. 5. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem tarts ki.
márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
legközelebbi találkozónál megkérdezem hogy őszintén mit érez iràntam, és hogy miért dobta el ezt a dolgot mikor azt mondta hogy idő kell neki. az a baj, hogy én úgy érzem hogy még ő se tudja hogy mit akar, mert mostanában elkezdődött ez a szoros bújós ölelés ami előtte nem volt, és hagyja hogy megsimogassam a fejét, nem mondja azt hogy ez nem fér bele neki, egyszer úgy érzem hogy nem érdeklődik úgy irántam és valami kamu indokot talál ki, de egyszer meg szeret és köszöni hogy vagyok neki.
márc. 6. 01:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a múltat háborgatnám, hanem kerek perec megmondanám neki, hogy itt az esély egy jó kapcsolatra, de ez csak egyetlen egy esély. Ha megint nem téged választ, akkor örökre elveszít.
márc. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen, ezt le kell tisztázni minél előbb akkor. mert azt is megértem hogy nem tudott még teljesen túllépni azon az emberen, de mégis belement egy másik kapcsolatba. és hiába mondja hogy idő kell, de ha most nem érez irántam szerelmet, akkor később mi fog vàltozni. ez nem olyan szerintem hogy egyik napról a másikra majd jön. abban biztos vagyok hogy vannak iràntam érzései, csak egyszer olyan jeleket ad amiből arra lehet következtetni hogy több, egyszer meg olyanokat hogy csak barátság a részéről. és mivel tudja hogy többet érzek irànta, ő is mondhatta volna az utóbbi időben hogy próbáljuk meg vagy valami
márc. 6. 01:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Melletted egy másik fiúval kavarog aki leszarja, de ő meg mégis akarja. Nem tudom ezek után hogy bírod, hogy te nem számítasz, és másnak adja magát helyetted. Ha van időd, energiád, és neked jó az ha úgy jöttök össze hogy bármikor előjöhet az exe aki mindenbe belerondíthat...


Én azt vallom, ha akarok valakit magamnak, annak én legyek az első, a legfontosabb, engem akarjon, rám gondoljon. Nem más fiúra... wtf.. nem akarom, hogy random le legyek szarva egyik nap, vagy ki tudja, épp a másik fiúval fekszik le. Az időm és az érzelmi világom értékes, annak adom, aki megbecsüli, nem annak, aki másikért esedezik...

márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám. És csajként írom. Az hogy szereted, nem ok arra, hogy tönkremenj bele. Még bármerre sodorhatja őt az exe iránt érzett szerelme, az is lehet, hogy az idő itt nem neked kedvez és kár várni. Amúgy is.. ha valaki nincs túl a másikon ENNYIRE, az még minimum 1-1,5 év mire helyrebillen érzelmileg annyira, hogy nyugodtan másik kapcsolatba kezdhessen. Ha mindenképpen tervezel vele, akkor legyél ott neki, néha találkozzatok, beszéljetek, de kapcsolatban itt szerintem még nem érdemes gondolkodni.
márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed téged szeret, nyomulsz, ő mégis más ágyába bújik. Hmmm..

A csaj egy szemétláda. Pontosan tudja mit érzel,nem ad esélyt neked, ennek ellenére sem hajt el. Hátha ott leszel valaki vállán sírni esetleg a másikat féltékennyé tenni.

márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Értem, hogy fiatal vagy, de jó ég....


Ismered azt a közmondást, hogy ha nincs ló jó a szamár is? Ha rájöttél akkor talán érted mi a baj.

márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress normális csajt. 31/F
márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miújság? Nagyon eltűntél.

Megértem, ha elkeseredtél, de a többieknek igaza van, akik a csajszi ellen szóltak inkább.

Ez a szomorú valóság:(

Szerintem találsz te olyan lányt, valaki mást, aki úgy értékel, ahogy megérdemled, és első leszel neki, nem egy játékszer, aki szórakozik az érzéseiddel.

márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!