Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg kitartani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire éri meg kitartani egy olyan helyzetben ahol azt mondja az egyik fél hogy idő kell neki?

Figyelt kérdés
elég bonyolult a helyzet, 2 hónapja megismertem egy lányt, akiről nem tudtam hogy nincs túl az egyik volt baràtjàn, csak azt hogy egy szar kapcsolatban van aminek kb akkor lett vége amikor megismerkedtünk, de azt se mondta el az elején. miután szakítottak és egyre többet beszéltünk, és mindig dicsért engem, a külsőmet stb, én elmondtam hogy én többet érzek iránta, és alapból ismerkedési szándékkal írtam. akkor azt mondta hogy huu el se hiszi, mert az elején azt hitte hogy kamu profil vagyok, most meg ez van, de neki idő kell mert nem akarja elkövetni azt hogy beleugrik egy kapcsolatba egyből megint. ez hihető is volt, mondtam hogy persze nem szeretnék siettetni semmit, aztàn minden ment tovább szépen, nagyon sokat beszéltünk vagy 1 héten keresztül. aztán egyik napról a másikra elkezdett ignorálni, alig írt nekem hogy mi van velem stb, kiderült hogy azzal akin már nem tud túl lenni egy éve újra megpróbálja, de természetesen megint csak àtverte a gyerek, és miután megvolt neki kidobta. most meg emiatt van összetörve. az a baj hogy én szeretem, és úgy érzem hogy ő is szeret engem, mert pl ölelèsnél mostanában hosszasan hozzám bújik, és párszor olyan csillogó szemekkel néz rám mint az elején, meg sose akar úgy találkozni ha nem jó a haja stb. de nem akarom felhozni most ezt a témát, hogy akkor lesz e köztünk kapcsolat vagy nem, de az se akarom hogy túl rámenősnek lenni és megcsókolni pl. szóval ti mit csinálnátok? sokan mondják hogy el kell engedni mert ez csak duma hogy idő kell, csak ez nem ilyen egyszerű ha már kialakultak mély érzelmek felé. de attól is félek hogy összejön valaki mással mert eléggé fájna végignézni. ti mit tennétek? hogyan hozzam fel ezt a témàt szerintetek?
márc. 5. 23:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

"elég bonyolult a helyzet"

Nem az, csak nem látod a fától az erdőt.

márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hallgass a kommentelőkre kérdező, ne a saját károdon kelljen rájönni hogy mi a baj az ilyenfajta emberekkel, mint ez a lány is. Mi itt bizonyára sokan megégtünk már hasonló helyzetben, és tényleg elég durva szívfájdalmat és kiégést tud okozni. Borítékolható hogy amint változik a helyzet, téged egy szempillantás alatt bármikor úgy eldobna azért a másik emberért, mintha te sose léteztél volna. Ez egy önző és manipulatív, valószínűleg érzelmileg is sekélyes lány, aki szándékosan húzza az agyad, és ki akar használni téged is. És én elhiszem hogy tényleg azt látod vannak feléd érzelmei, de azt is tudnod kell hogy ez egy pillanat alatt megváltozna, mert a másik személy felé ennek mondjuk a százszorosa.

Védd a lelked, tanulj a hibáinkból, és próbálj nem kiégni ilyen emberekkel.

márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem érdemes
márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!