Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írogattatok már egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írogattatok már egy ismeretlennel, és estetek szerelembe?

Figyelt kérdés

Aztán rájöttetek, hogy 'bakker, ez egy álprofil, full hazugságokat írt nekem'.

Volt ilyen élményetek?

Mennyire viselt meg titeket?

Mit gondoltok az illetőről?



márc. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Valódi szerelembe nem lehet esni online. Általában olyanokkal esik ez meg, akik görcsösen próbálnak csajt keresni maguknak és a legkisebb esélyre is felcsillan a szemük.
márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1# Vagyis van, aki szerelembe esett, engem ez érdekel.

Félre értés ne essék, mielőtt jönnének a negatív válaszok és privátok, én nem ismerkedek online.

márc. 11. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Igen, barátnőm.

Régóta tart. Nem áll profil, de a pasiról már rég kiderült, hogy teljesen elmebeteg, drogos, piás, nem dolgozik, az anyja tartja el, (30+)mégsem engedi el.

Abba szerelmes amit a képernyőn lát, és nem tudja elengedni.

márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 "Vagyis van, aki szerelembe esett, engem ez érdekel." - Nincs ilyen. Érezheti ezt, de ettől még ez nem igazi szerelem.
márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# Jó...akkor csak úgy érzi.
márc. 11. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Valódi szerelembe nem lehet esni online."

Kétségkívül szükséges, hogy élőben is klappoljanak a dolgok, de a személyiségébe igenis bele lehet szeretni. És sokkal jobb lesz a kapcsolat, ha nem csak külső alapján válogatsz.

márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3# Bezzek én a kutyának sem kellek, pedig én a felsoroltaknak az ellenkezője vagyok... 27-éves vagyok, dolgozok, nem drogozok, sőt nincs káros szenvedélyem, de a külsőm miatt minden lány elutasít, mert kisfiús az arcom, vagy fogalmam.sincs, hogy mi lehet a gond... 27/F
márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!