Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tinilányok tényleg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tinilányok tényleg a feminim srácokat keresik?

Figyelt kérdés
Akik sminkelik magukat, fülbevalót lövetnek pirszinget, lányosabb viselkedésűek, ilyen whisperton félék ezt tette a woke?

márc. 28. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Vannak, a femininitásnak olyan részei, amik bizony vonzóak egy fiúban egy heteró lány számára. De ezeket nem Whisperton testesíti meg...
márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném.
márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mindig, most is van olyan aki igen, és olyan aki nem. Mindenkinek más tetszik.

De átlagban szerintem sem.

márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Fiatalon még trendi ilyen bohócokat kedvelniük, némi párhuzamot látnak bennük aztán később kinövik ezt ahogy a srácok is ezt a ratyirambó korszakot.
márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Whisperton szerintem a többséget irritálja, max. kislányok akik látnak az ilyenekben valamit. Mármint, most nem feltétlen a kinézetről, hanem a viselkedésről is beszélek. Amúgy persze, kinek mi tetszik.
márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
50%

Nekem kifejezetten bejönnek a feminim férfiak.


25/l

márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a feminin? Verset írni feminin? Zongorázni feminin? Színésznek lenni, vagy táncosnak lenni feminin?
márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A magas érzelmi intelligencia nem jelenti azt, hogy feminin vagy. A magas EQ vonzza a lányokat valóban, de ennek semmi köze a világban jelenleg zajló nemi identitásválsághoz.
márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

7. Ennyi, ízlések és pofonok.



Engem a világból ki lehet kergetni ha a másik embernek a vádlija akkora mint nekem a karom vagy a combja..


Legyen inkább egy Thomas Shelby, na azt elviselném..


25/N

márc. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!