Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról az emberekről akik komolyan veszik azt a szerelmi kapcsolatot amikor teljesen ismeretlen külföldi, vmilyen online játékról megismert emberrel járnak? Arról vn szó,hogy már láttak képet egymásról,vagy videochaten beszéltek 1x

Figyelt kérdés
Vannak azok az emberek akik ha a "netes barátnő/pasi"-jük/juk nem válaszol nekik vagy nem játszanak egy napig akkor teljesen bepánikolnak hogy 'elveszítik őt' miközben alig pár hete ismerik egymást és annyira ragaszkodnak hozzájuk mintha évek óta személyesen ismernék egymást. Annyiból áll a kapcsolat, hogy heti 4-5 alkalommal együtt játszanak egy játékkal, irkálnak, beszélnek, azt hallottam egy ilyen embernél hogy mivel suliba járnak így reggel egy,, jó reggelt" Aztán délután pár szó, aztán este egy jó éjt és ennyi az egész. Én személy szerint hobban kedvelem azt a,, kapcsolatot " amikor személyesen is ismeri az egyik a másikat, mert nekem az nem járás, hogy nem tudok személyesen is kontaktba lépni a,, párommal". Ti mit gondoltok?
ápr. 12. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek ennyi is elég. Bár beszélgettem olyanokkal akik játékban ismerkedtek meg, később ugye találkoztak, ma meg már házasok, családjuk van.


Nem tudhatod miből mi alakul. Nekem is sok barátom van játékból 10-15 éves baráti kapcsolatok. Nem annyira szoktam csajozni játékban.

ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én ilyenről még nem is hallottam. Ezt nem nevezném igazi kapcsolatnak. Ez kb. a -1. szint az ismerkedésben. Gondolom 12-16 évesekről lehet szó. Őket meg még nem kell komolyan venni. Valaki ezzel a lépéssel kezd kinyílni, megnyugodhatsz a többség előbb-utóbb rájön, hogy nincs értelme annak, amit csinálnak / nem azzal beszél, akivel hitte, hogy beszél. Utóbbi kicsit kellemetlenebb.


Ha videochateltek, akkor szerintem rendben van a dolog, habár már ott is lehet ügyeskedni :) én már csak annak hiszek, ami előttem van. Habár még annak se, hiszen műtétekkel bárki lehet bármi.


Kicsit betegesnek gondolom, de eltudom képzelni, hogy vannak olyan zárkózott emberek, akik így kezdik feszegetni a határaikat az ismerkedésben.

ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor együtt játszanak, vagy 3 mondatot váltanak egész nap?
ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiknek ez elég és vannak csodák amikor össze is jönnek hosszú távra, ennyi.
ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, vannak magányos emberek, akik nagyon nehezen alakítanak ki a való életben kapcsolatot. Anno nekem is volt netes párom. Együtt játszottunk, aztán egyre többet beszélgettünk, hol szóban, hol írásban. Egy év telt el, mire először tudtunk találkozni. 12 éve vagyunk együtt, 10 éve házasok.
ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%

#6


Én is nehezen alakítok ki kapcsolatot, de biztosan nem várnék 1 évet senki kedvéért sem az első találkozásig. Erre nem kifogás az, hogy valaki magányos.

ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7!


Miután nem egy országban éltünk, nem volt opció, hogy a következő hétvégén fussunk össze. Emellett nem "kell" várni. Az ember maga dönt így.

ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Úgy vélem, hogy némi éretlenségre utal, ha valaki kapcsolatnak tekinti ezt a helyzetet.
ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Én 2 exemet is játékokban ismertem meg. :D
ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!