Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van még értelme 2023-ban...

Van még értelme 2023-ban ismeretlenül írni nőnek pl. messengeren?

Figyelt kérdés

3 éve kezdtem használni a Tindert, közben volt 2 kapcsolatom. Van egy lány, velem egykorú, az elmúlt 3 évben háromszor láttam, legutóbb pár hete, de már régen is szimpi volt - amellett, hogy jól néz ki, a stílusa is megfogott... meg amit így képek alapján személyiségről meg lehet állapítani. Nyilván match-re semmi esély, 2000 másik csávó közül úgysem dob fel az app.

Van még értelme írni valakinek messengeren, hogy "szia, szimpinek tűnsz, szabad vagy-e valamelyik este", vagy a nők többsége már úgyse vesz fel ilyen üzeneteket, és kell valami valós felütés?

26f



2023. okt. 26. 01:45
1 2
 1/15 anonim válasza:

Messengeren tolakodás.

Aki fent van egy társkeresőn, az biztos, hogy akar ismerkedni, max nem pont veled.

De, aki nem erre a célra szolgáló oldalon van fent, az többségében nem párt keresni akar.

Ez olyan, mintha utcán mennél oda random idegenekhez, vagy hogyha felcsapnád a vonalas telefonkönyvet, és találomra hívogatnál számokat.

Rossz szájízt hagy maga után az egész; Ki ez? Nem is ismerem! Mit akar tőlem?


Minden barátnőmnél negatívum volt, ha ismeretlenek írogattak nekik messengerre. Kapásból úgy kezdték méregetni az illetőt, mint valakit, akiről még nem tudják, hogy csak szimplán flepnis vagy veszélyes is. A bezárkózó, védelmi reflexüket kapcsolja be.

2023. okt. 26. 02:04
 2/15 anonim válasza:
#1 Pont ez a probléma, ezért nem lehet ismerkedni, csak úgy spontán sehol, sem az online térben, sem a szabadban, mert veszélyesnek gondolják a hapsit azért, mert nincsenek emberi kapcsolatai, vagy vannak, de megromlottak, és szeretne újakat. A sok "védelmi reflexestől" nem lehet lassan szocializálódni. A társkereső meg azért egy romlott ügy, mert tudjuk manapság, hogy a legtöbben csak egyfajta önigazolásként vannak az oldalon, like kéregtés, meg, hogy hányan nézték meg vajon az adatlapját?! Ez megy női, férfi részről is.. Az én legjobb barátomat egy vasútállomáson ismertem meg, 5 éve, megkérdezte mennyi az idő, én válaszoltam, és elkezdtünk beszélgetni. :)
2023. okt. 26. 02:37
 3/15 anonim válasza:

Miért ne próbálhatnád meg?

Az én férjem is így írt rám. Előtte mindenkit lekoptattam kivétel nélkül. De ő értelmesen írt, normális volt. Kiemelkedett a tömegből, a sok "sya micsi" idióta közül.

2023. okt. 26. 02:45
 4/15 anonim válasza:

#2 Rengeteg olyan offline és online klub, csoport van, ahol levelező társakat keresnek, azonos érdeklődési körű emberek akarnak egymással ismerkedni. Minek kéne akkor csak úgy spontán rátörni idegenekre akár a neten, akár a valóságban? Ha olyanok között nincs siker, akik már jelezték, hogy általánosságban van ismerkedési szándékuk, akkor miért lenne nagyobb a siker egy olyan szórásban, ahol még ennyit se tudtok a másik félről (aki valószínűleg nem is akar ismerkedni vagy azért, mert van párja, vagy azért, mert nem kell neki) csak vaktában tapogatóznátok ?


Megváltoztak az ismerkedési szokások. Amelyik nőnek nincs párja, és akar, az nem passzívan várja a sült galambot, hanem keresgél. Aki nincs a keresgélők között, az meg nem akar.

2023. okt. 26. 03:49
 5/15 Gymnospermatophyta válasza:

4: Egy Facebook-felhasználóról (majdnem mindenki) honnét tudod, hogy nincs a keresgélők között vagy épp, hogy azok között van? Nem tudod. Lehet, hogy Ő is keresgél. Meglehet, hogy elsődlegesen nem azon a platformon, de keresgél. És ha elolvassa az üzenetet, akkor onnantól annak tartalma, milyensége és maga a profil lehet a döntő. Lásd 3-as válaszoló.

Semmiben nem lehet általánosítani, itt sem.


Kérdező:

Próba szerencse. A helyedben bejelölném, mert az üzenetet nem biztos, hogy jelzi ismeretlentől. De ahogy gondolod. A lényeg, hogy mindenképp megpróbálnám vagy élőben vagy FB-n. Semmit nem veszítesz vele, maximum nem olvassa el vagy azt mondja, hogy nem. Ugyanakkor mindig van valamekkora esélye az igennek is. Kivéve, hogyha meg se próbálod. :) Szóval hajrá.

2023. okt. 26. 06:52
 6/15 anonim válasza:
Ha nem zavar, hogy lehet kiteszi valamilyen engedélykérés csoportba amit írtál neki, akkor nem látok rá okot miért ne lenne.
2023. okt. 26. 12:37
 7/15 anonim válasza:

Egy tisztességesen megírt üzenetnek simán van esélye.

Elmondod hogy nem szokásod ilyet csinálni de láttad személyesen, megtetszett, kíváncsi lettél rá és ha épp olyan az élethelyzete hogy aktuális egy új ismeretség, akkor elhívnád pl. kávézni.

Csak bátran! 37/Nő

2023. okt. 26. 13:37
 8/15 anonim válasza:
Nincs ha kep alapjan nem jossz be neki akkor nem fog visszairni
2023. okt. 26. 15:09
 9/15 anonim válasza:

Én 23 éves nőként úgy gondolom, hogy van értelme.

Én erre a példádra konkrétan ha szimpi vagy kép alapján úgy reagálnék, hogy először beszéljünk már online, hogy mégse egy vadidegennel menjek el, de egyébként nem tudom mi baj vele sokaknak. Azzal se tudom mi a baj ha az utcán szólít le.

2023. okt. 26. 19:41
 10/15 anonim válasza:
Az hogy a ferfiak 99%-a csak dugni akar
2023. okt. 26. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!