Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy idősebb férfi aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy idősebb férfi aki szimpatikus nekem. Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Még sosem beszéltem vele. Csak látszatra ismerem. Meg hallotam pár dolgot róla. Ő 28 éves. Hogyan tudnám megismerni? Vagy hogy közeledjek felé?


17L



ápr. 30. 17:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg teljesen felesleges ez a túlgondolás.


Sose értettem, hogy mie értelme ennyire taktikázni.


Felnőtt férfi, szerintem ha oda mész nyíltan és megmondod, hogy szívesen beszélgetnék vele, itt a számod és írjon neked ha végzett a munkával, jobban jársz.


Ha foglalt, ott helyben kiderül, ha nem keres utána, akkor meg valószínűleg nem érdekled.


Kunka közben meg amúgy sem biztos fog beszélni veled, mert nem alkalmas. Szóval érdemes azt a pár percet amid lehet, lényegre törően kihasználni.


Nő vagy, statisztikailag 80%+ az esélye annak, hogy nem utasít vissza.


Nem kell sem félni, sem taktikázni. Az ilyen "hol van ez meg az", úgy hogy közben oda jártál suliba, egyértelműen leesik, hogy kamu, akkor meg?


Ne gyerekesen állj hozzá szerintem. Ha valamit, az ilyen játszmázásokat nem szeretik a férfiak.


Természetesen a te döntésed, én csak gondoltam szólok, hogy van ilyen lehetőséged is. Szorítok:))

ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
78%
Hogyan? A legfontosabb dolog, hogy ne viselkedj gyerekesen a közelében, ha beszélgetsz vele, próbálj felnőttesebben fogalmazni, a számára érdekes témákba érdemes mélyebben beleásnod magad akkor is, ha nem igazán köt le. És ezekről sokat kell beszélgetned Vele. Ezzel már lesz egy közös pont, így lehet tovább az alapokra építkezni. :)
ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Lehet részben igazad van hogy nem kell túlgondolni. Csak nem akarok nyomulni. Köszönöm hogy leírtad a véleményed.
ápr. 30. 23:04
 24/45 A kérdező kommentje:

23:03

Oh értem. Nagyon köszönöm

ápr. 30. 23:05
 25/45 anonim ***** válasza:
66%
Remélem tudtam segíteni! :) 23:03
ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért figyelj, hogy ne használjon ki, sajnos megeshet. Ne engedd magad ágyba vinni 2 hét után és hasonlók...
máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
25%
Sehogy szerintem
máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

00:11

Természetesen. Nem szeretnék vele ilyen hamar lefeküdni.

máj. 1. 09:29
 29/45 anonim ***** válasza:
50%
#28 Akkor jó. Nem megijeszteni akarlak, csak sajnos elég gyakori jelenség, hogy az idősebb férfi csak kihasználja a fiatal csajokat.:/
máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Igen sajnos. Azért köszönöm a figyelmeztetést.
máj. 1. 10:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!