Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, de velem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, de velem is kavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval régóta ismerem a srácot, 4 hónapja egy bulin megcsókolt kb. hétszer, azóta sokat beszéltünk. Kiderült, hogy szépnek, illetve szentnek tart... Megtudtam, hogy elvileg van barátnője/dugihaverja, de azóta is minden buliban együtt vagyunk, fogja a fenekem, puszilgat, ölelget...igaz, hogy csók nincs, meg nem is beszélünk már a közösségi oldalon...de nem tudom mit tegyek, nagyon tetszik. 17L és 19F
2015. máj. 16. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak meg szeretne húzni.
2015. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Először magadban döntsd el hogy te mit szeretnél.. és utána kérdezz rá a srácra hogy ő mit szeretne és jussatok egy véleményre :)
2015. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba :/
2015. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak sexet akar tőled
2015. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe a szerelmi 3 szőg sose jó
2015. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 To7ka ***** válasza:

Most úgy a többi hasonló korú lány is átgondolná egy picit a sorrendet?:)

Először tisztázzuk, hogy mit akarunk egymástól, magunkkal, hogy mit akarunk a pasitól, mennyit hagyunk neki, mire tartjuk magunkat, és mitől nem szégyellnénk magunkat másnap. Itt kezdődik.


UTÁNA hagyjuk, hogy fogdossák a fenekünk, és kavarjanak velünk.

Ez így nem egyértelmű? Ahhoz sincs semmi közöm, ha ezt élvezi valaki, de akkor miért kérdezi meg utána? Amikor már késő... Teljesen tanácstalan vagyok..


Ne hagyd többet, hogy fogdosson, kérdezd meg, hogy mit akar, van-e valakije, kapcsolatot akar-e veled (ha Te azt akarsz), és utána menjetek el egy normális randira, jöjjetek össze, ha volt dobja ki a többi nőjét, és legyél boldog!


B verzió, ha igazából nincsenek gátlásaid állj be a sorba, legyél nyitottabb a sráccal, fogadd el hogy Te leszel a 2. 3. 4. dugibabája, és szintén, legyél boldog. Csak tudj tükörbe nézni.


De hagyni hogy fogdosson, és közbe filozofálni arról, hogy mi is kéne hogy legyen köztetek...


Megdu.gott, teherbe ejtett, de nem tudom megkérdezzem-e a nevét. Ez a sokadik ilyen kérdés mostanában, szíven ütött.. Ha elvárod a pasitól hogy tartson valamire, tartsd be a sorrendet!...

2015. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

To7ka jól mondja!


Neked ilyen srác kell? Aki barátnője mellett ilyet csinál? Melletted is tehetné ezt. Az is tetszene?


"fogja a fenekem, puszilgat, ölelget.".. Ha srác lennél, lenne kedved magadhoz?

2015. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem is felejtsd el... ha nem is beszélget már veled biztos nagyon érdekled.. szerintem szexuálisan vonzódik hozzád.

ha téged is érdekel így akkor jelezd neki.

ha meg járni szeretnél vele stb akkor nem ő a te embered!

2015. máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!