Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy legjobb barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy legjobb barátom és neki van barátnője, de velem többet beszél mint a csajával. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Egyre többet beszél velem mint a csajával. Egyszer még a sulim elé is oda jött és hazakísért. Mondta facebookon hogy mindig megvéd, bármi baj van szóljak és segít. Folyton viccelődünk nincs is veszekedés köztünk soha. Mikor szomorú voltam fel tudott vidítani csak ő senki más. Mikor megölelem olyan jó érzés, sokkal boldogabb leszek. De szerintetek ezek mit jelentenek?

2015. máj. 1. 08:29
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
na vajon
2015. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy nem szeretnék a csaja helyében lenni!

De ha már ti egymásba gabalyodtatok, a csajt ne alázzátok tovább! Hadd lépjen ő is tovább!

2015. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy a fiú azt mondta hogy nagyon szereti még a barátnőjét nekem meg azt hogy engem csak barátságból szeret
2015. máj. 1. 08:58
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
az még akár lehetségs is, de h te nem látsz a rózsaszín szerelmi felhőtől; az is biztos.
2015. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem ő csak egy legjobb barát. Nem akarok tőle többet
2015. máj. 1. 09:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarjuk "beléd beszélni a gyereket" Költőnővel. Ha áltatod magad tedd! Tudod kivülálloként a rózsaszin ködön jobban átlátunk!

Remélem ezt a határt nem lépi át a srác! Te pedig huzd be a "Féket"!

2015. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy a barátnője szellemileg nem elégíti ki, nem tud vele beszélgetni, csak az ágyban jó (esetleg). De azt sem jelenti,hogy tőled többet akar, ha te sem akarsz többet tőle, a világért se biztassad, majd lesz neki egy jobb kapcsolata is.
2015. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat! Írhattok még

Amúgy 14/L vagyok

2015. máj. 2. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez is egy hasonló szituáció:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Max olvasd el itt is kommenteket.

2015. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. máj. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!