Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan gáz és ribis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan gáz és ribis dolog lenne végigmenni egy pasi társaság összes tagján?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit provokatív a kérdésem, de full őszinte...

Szóval egy 5fős társaságra gondolok, az összes olyan hogy az agyamat eldobom és beindul nálam a 'r.ibanc-üzemmód'. Az egyikőjüket ismerem régebb óta, Ő általa ismertem meg a többi pasit is. (Amúgy mindegyik idősebb nálam 7-8 évvel)

Sokat járok el velük szórakozni, általában úgy hogy ők 5en pasik, és én, tehát ilyenkoe abszolut a középpontban vagyok, kb. körülugrálnak , ami azért tetszik. :) Ilyenkor, vagy négyszemközt kapok is "ajánlatokat", eddig még egyikkel sem éltem, de hát elég nehéz visszafogni magam, szóval néha történnek dolgok. (Nem aktusra gondolok)

És elgondolkodtam azon, hogy mivel teljesen független vagyok, nem vágyom szerelemre, csak szenvedélyes éjszakákra, belemehetnék egy kis kalandba néhányukkal. (Vagy akár az összessel). Ebbe beavattam a legjobb barátnőmet, aki viszont kiakadt, hogy ez milyen már..

Ti mit gondoltok? Ez "bűn" lenne vagy egyszer élünk?

17L


2015. máj. 17. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Áhhhh nem ribis hooool?

De minek erdekel a mi velemenyunk? Ugy is megb aszatod magad

2015. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 opened paradise ***** válasza:
80%
Végülis nem egy amerikaifoci csapat...
2015. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
r.bancos de nagyon...gáz
2015. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Ugy jarsz mint Eric Cartman anyja... Nem tudod ki a gyerek apja

Garrison bácsi?

Folyoviz törzsfőnök?

Vagy a denveri musztángok bajnok csapata?

2015. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
te tudod mit csinálsz de ha megtörténik akkor ne nagyon mond el senkinek
2015. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az... De nem hinném, hogy ha tudod magadról hogy az vagy, zavarna mások véleménye magadról.
2015. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, szíved joga, ha jól esik csak rajta. De azt tudnod kell, hogy utána az összesnél elkapartad magadat, mint lehetséges pár, és csak arra fogsz nekik kelleni, hogy megbasszanak.. hát ha ez a cél.. Nem beszélve róla, hogy elég ha csak az egyikkel összeveszel utána, vagy bárkivel aki tud erről, hamar elterjed ám, hogy mekkora ordas r1banc vagy. A döntés a tiéd.
2015. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha betonkeverővel "mész végig" társaságon, akkor nem.
2015. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Persze, az, de mindenki ezt tenné, ha most felsorakoztatnának eléjük fullos pasikat vagy lányokat. Te életed. Ezt nem úgy írom, mint ha ezzel elrontanád, hanem úgy, hogy ha adódik rá lehetőség és te élni akarsz vele akkor tedd meg. Semmi nem fog megváltozni emiatt.

Igazad van, egyszer élünk. Nem valószínű, hogy sokszor lesz még ilyen lehetőség az életedben.

Amúgy meg biztos, hogy nem csak viccelődnek veled?

2015. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan dugd meg mind felcsatival, nem ribis.
2015. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!