Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan gáz és ribis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan gáz és ribis dolog lenne végigmenni egy pasi társaság összes tagján?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit provokatív a kérdésem, de full őszinte...

Szóval egy 5fős társaságra gondolok, az összes olyan hogy az agyamat eldobom és beindul nálam a 'r.ibanc-üzemmód'. Az egyikőjüket ismerem régebb óta, Ő általa ismertem meg a többi pasit is. (Amúgy mindegyik idősebb nálam 7-8 évvel)

Sokat járok el velük szórakozni, általában úgy hogy ők 5en pasik, és én, tehát ilyenkoe abszolut a középpontban vagyok, kb. körülugrálnak , ami azért tetszik. :) Ilyenkor, vagy négyszemközt kapok is "ajánlatokat", eddig még egyikkel sem éltem, de hát elég nehéz visszafogni magam, szóval néha történnek dolgok. (Nem aktusra gondolok)

És elgondolkodtam azon, hogy mivel teljesen független vagyok, nem vágyom szerelemre, csak szenvedélyes éjszakákra, belemehetnék egy kis kalandba néhányukkal. (Vagy akár az összessel). Ebbe beavattam a legjobb barátnőmet, aki viszont kiakadt, hogy ez milyen már..

Ti mit gondoltok? Ez "bűn" lenne vagy egyszer élünk?

17L


2015. máj. 17. 19:56
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
nyugodtan, ha szerinted, utána sem lenne gáz, akkor csináld ami jól esik. Ne hallgass a többi válaszolóra. Carpe diem! A cake is a lie, bake one for yourself! Szerinted elmondanák egymásnak? De szerintem nyugodtan. Ha én lennék a te helyedben akkor én megtenném.
2015. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megtenném, nem azt kell nézni hogy mások mit gondolnak rólad hanem hogy neked mi a jó. Persze csakis gumival!
2015. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Szeretnék bekerülni abban a társaságba
2015. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én is megtenném, ha biztosan nem akarnék tőlük kapcsolatot.

Persze gumival!!!!

2015. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 KJUsul ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm, aki így vesztette el a szüzességét... 7 hapsival, 3 napon át nyomták.... (természetesen konkrétan csak az első 3 vette el neki. lyukanként egy khmm). Tehát nem az első lenne a világtörténelemben.....


Ha ennyire vágysz rá, úgyis meg fogod tenni...

2015. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ribis, de ki nem sz@rja le?

Viszont marha jóóóóóóóó!

2018. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem túl vagy már rajtuk, milyen volt?
2018. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!