Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök arra kérne had feküdjön le valaki mással?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, és szeretem. Ez már a második alkalom hogy ezt kéri, és ugyanazzal az emberrel szeretné.

Tanácstalan vagyok

Ti mit tennétek ?


2015. máj. 18. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítanék vele. 18/F
2015. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám a francba...
2015. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondom nem szeret téged, ha mással akar baszni akkor nem szeret, ha igazán szeretne csak téged kivanna és nem csalna meg, ő inkább egy nyitott kapcsolatot akar, nem komoly, neked kell tudni mit vársz ettől a kapcsolattol.
2015. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a pi csába.. Te szereted, de ő csak a saját érdekeit nézi.
2015. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Lefektetnám a szamályokat és engedném neki.

De amint megsérti őket nem lenne második esély!

22/F

2015. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
az első alkalom után nagy vita volt belőle és megígérte hogy többet nem lesz ilyen, és mopst pont ugyanazt kéri még 1x... és igen ő ezt közölte is hogy szeretné ha nyitott kapcsolatunk lenne, de nállam ez nem működik. Most megint megígérte hogy nem lesz több ilyen, de ezt nem nagyon tudom elhinni
2015. máj. 18. 22:48
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért értékelhető, hogy legalább nem titkolta el, és engedélyt kér. Ha neked sokat jelent, én megpróbálnám visszautasítani. Elsőnek te engedtél, most törődjön bele ő. És beszélgessetek arról, hogy miért vágyik erre, mit szeretne még tőled, hogy teljesen kielégülhessen.
2015. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A probpléma az hogy ezt a beszélgetést már egyszer eljátszottuk, amint mondtam ez a 2. alkalom volt
2015. máj. 18. 23:13
 9/22 anonim ***** válasza:
Lelketlen nő....... :(
2015. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Ez annak a jele, hogy:


Meg fog csalni.


Kár győzködni magad, a csaj már komolyan más péniszre vágyik, és vagy nyíltan, vagy titokban be is fogja szerezni.

2015. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!