Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy a haverom...

Miért van az, hogy a haverom most kezdett el edzeni, szar kajával, cigivel, piával 1 hónap alatt azt elérte kb amit én, normális kimért kajával, táplálékkiegészítőkkel és kemény edzéssel amit én a kezdeti 3 hónapban?

Figyelt kérdés
Ez olyan lelombozó tud lenni,hogy én odafigyelek mindenre,aztán látom hogy sokkal gyorsabban fejlődik,mint én..

2015. jan. 30. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Te is leírtad: genetika

Nem vagy egyedül nyugi :D

2015. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Genetika.magasabb lehet a tesztoszteronja is
2015. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Galaxis. ***** válasza:

Lehet mondani, hogy a genetika! :)

De ettől még nem kell lelombozódni! Kitartás függvénye az egész. Hónapok alatt ne várj semmit. Évek...

2015. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hónap alatt még jó genetikával sem tudsz annyit fejlődni, hogy az szemmel látható legyen.
2015. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szergej55 ***** válasza:
Genetika az egész, magasról szard le, hogy ki hol van hozzád képest, mert nem ez a fontos. Majd 10 év múlva úgyis elválik, hogy meghozza-e a kitartás a gyümölcsét (természetesen igen).
2015. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szteroidok.
2015. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy jobban fejlődik? Ha havi 1 kgot fejlődsz, akkor te is a lehető legjobban haladsz. Ha ő ennél többet szed fel magára, az csak zsír. Ugyanott tartotok, max nem látod.

Ez az egyik. Másik hogy lehet alapból izmosabb volt, és csak újra elkezdte használni az izmokat, ezért látványosnak tűnik a fejlődés (gyakorlatilag csak bedurranás), de ezután visszaáll.


Megint csak valami önbizalomhiányos tizenéves, aki másokhoz méricskéli magát, teljesen feleslegesen. Engem se lomboz le, hogy zukenberg ilyen idős korában már milliomos volt, mint én. Magaddal törődj és ne másokkal.

2015. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!