Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a lányoktól, depressziós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól, depressziós is vagyok. Mit gondoltok erről? Szerintetek mikor javul majd?

Figyelt kérdés
Például egy lány a buszon mellém jön a kapaszkodóhoz akkor rögtön feszült leszek, ösztönösen elfordítom a fejem, rá se merek nézni, sőt felé se, másik esetben pedig lefelé nézek, sokszor veszem észre, hogy a lányok néznek, nővérem is mondja néha, múltkor egyik lánnyal a buszról találkoztam másfelé egy megállóban, odajött hozzám megkérdezett pár dolgot, majd a buszon elmentem a magam magányába. Depressziós is vagyok, sok rosszat kapok másoktól, mindenhonnan kiutálnak a fiúk, lányokkal meg nem ismerkedek bizonyos okok miatt...

2015. máj. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2015. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A rossz tanulmányi eredményeim miatt ez lesz, bár kár, hogy csak emiatt jött elő ez a lehetőség. De nem erre irányult a kérdés
2015. máj. 28. 20:02
 3/5 anonim válasza:

Egyáltalán miért félsz a lányoktól???

Kb egy párna lehet annyira ijesztő mint egy lány (ha csak a lány egészen véletlenül nem birkózik avagy karatézik versenyszerűen)...

Amúgy meg ne légy depressziós...

"Lányokkal meg nem ismerkedek bizonyos okok miatt"...Oké. Hallgatom. Mik azok az okok?

Az ember egyébként általában az ismeretlentől fél, azaz nem ismered a lányokat...De lehet nem is fogod ha még ebben az évszázadban nem kezdesz el velük beszélgetni.

Mi a legrosszabb ami történhet ha beszélsz egy lánnyal? He? Mérges lesz....(remelem nem olyan nagy a fantáziád hogy most itt elkezdj azon gondolkodni hogy mondjuk a csaj előveszi a titkos késés...Akkor inkább légy író) Na és? Nem mindegyik lány ugyanolyan...Attól hogy az egyik utál, a többi 500000 még csak nem is ismer, azt se tudja ki vagy.

Úgyhogy kezdj el velük beszélgetni...Mondjuk az időjárásról...Vagy talán ne

2015. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2: Az iskola pszichológusnak fogadnia kell minden miatt!
2015. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4



Én 3 éve járok egy gimibe, és még egyszer sem hallottam róla, hogy lenne egyáltalán iskolapszichológusunk. xd

2015. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!