Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom szakított velem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szakított velem, mert depressziós vagyok. Jogos?

Figyelt kérdés
Azt mondta, rosszul érzi magát tőlem, és nem szereti nézni ha magam alatt vagyok, mert az őt is lehúzza.
2015. máj. 25. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen embertől aki egy ilyet mond bárkinek is(nem hogy a barátnőjének!) jobb távol lenni mint közel.

Ennél a fazonnál csak jobbat fogsz találni.

2015. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Kedves első válaszolónak írom:

Aki depresszióra hajlamos, attól meg jobb távol maradni, mert csak lehúzza az embert. Egy kapcsolat arról szól hogy jó hatással vannak egymásra a felek, de aki folyton depressziós, az mellett ez nem lehetséges. Én se maradnék egy folyamatosan depressziós ember mellett, taszító.

2015. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ. Ha egy jó ideje próbált a segítségedre lenni, de neked eszed ágában sem volt kimászni a gödörből, olyan szinten bele voltál ragadva a kesergésbe, akkor valóban nem volt elvárható tőle, hogy egész nap a lelked pátyolgatásával legyen elfoglalva. Viszont amennyiben eleve úgy állt hozzád, mint egy púphoz a hátán, akinek macerás a közelében tartózkodni, és inkább a saját kényelmével törődött, akkor egy gyökér és nem kár érte.
2015. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

2-es Egy kapcsolat attól jó, ha a felek egymásért élnek. Egymást emelik, és ha az egyik bajban van, a másik ott áll mellette és felemeli és nem rémül meg ha a másik embernek problémája akad, és hagyja magára azt, hanem ott áll mellette mint a cövek.

Ettől kapcsolat egy valódi mély emberi kapcsolat.

2015. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Közben jártam terápiára, pszichiáterhez, pszichológushoz is mentem, gyógyulni akartam. Nem sajnáltattam magam sose,csak néha sok volt, nehéz kijönni belőle.
2015. máj. 25. 09:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tartott a kapcsolat, milyen minőségű volt?

Egy jó kapcsolatban, tartós kapcsolatban a másik többnyire igyekszik kitartani, segíteni a kimászásban, amennyire tud. Persze ezt sem lehet a végtelenségig.

Nekem úgy tűnik, még csak alakult a kapcsolatotok. Ilyenkor aligha várható a másiktól a "tűzön vízen".

2015. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1 éve ismerem, 8 hónapja járunk.
2015. máj. 25. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... azt kell mondjam, nem a világ leghosszabb kapcsolata ért véget. Azért sajnálom, megértem, hogy rosszul érint. De nem hurrognám le a párod (persze nem is ismerünk titeket). Az elmondásod alapján úgy tűnik, már egy ideje benne vagy a depresszióban. Az egy dolog, hogy próbálsz kimászni, de eredménye is van a próbálkozásnak? Láthatott javulást, bízhatott abban, hogy szebb lesz a folytatás? Az is közrejátszhatott, hogy merre tartott a dolog.
2015. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Akik úri huncutságnak tartják a depit!

Kívánom nektek (leszärom hogy szabad e ilyet kivánni!) hogy guritsa nektek is az élet!

Amikor a legboldogabbnak érzitek magatokat a párotokkal. Akkor legyetek a betegségetek által rájuk szorulva!

Remélem az ő életfelfogása is olyan lesz mint a tietek.

Nem! Nem depis vagyok! De felháborit az embertelenség!

2015. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Mit húz le rajta!?

Annál lejebb nem igen van, mint ha valaki azért hagyja el a párját mert beteg!

2015. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!