Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után elfelejthetem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után elfelejthetem a barátságunkat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a legjobb barátom 18 és történetesen fiú. Én sose tagadtam, hogy bejön nekem, és nemrég kiderült, hogy én sem vagyok vagyok neki közömbös. De nem akartuk tönkretenni a barátságunkat, így ezeket a dolgokat elnyomtuk magunkban, ő is csajozott, én is pasiztam. Egy sráccal viszont nem úgy alakultak a dolgok, ahogy terveztem, és tegnap este olyan 10 körül sírva hívtam fel a barátomat, hogy elmeséljem neki. Azonnal rávágta, hogy átjön, mondtam, hogy nem kell, késő van, de nem hagyta magát és fél óra múlva már itt is volt. Lelkiztünk, közben még ittunk is, aminek az lett az eredménye, hogy a szó szoros értelmében rámmászott, elkezdett vetkőztetni, csókolgatni, annyira egyikünk sem volt részeg, hogy ne tudjuk, mit csinálunk, úgy szorított, ölelt csókolt stb., mintha kb az élete múlna rajta, nem kell mondanom, hogy odaadtam magam neki, nagyon a levegőben volt már ez. (Már korábban is kerültünk intim helyzetekbe, fürdőkád, egy próafülke, stb.)

Persze egész éjjel együtt voltunk, ma meg nem is mentünk suliba, együtt voltunk egész nap. (Viszont nem szexeltünk, csókolóztunk vagy valami, csak szimplán egész nap egymásba voltunk gabajodva)

Ami nekem fura, hogy amikor átjött, hozott magával dolgokat, tehát fogkefe, alsógatya, másik póló, tehát mintha készült volna erre....

Nem jött még szóba, hogy most mi lesz, de nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek? A barátságunk már elúszott?


2015. jún. 5. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ejha, hát egy pár évig biztos.. amennyiben nem jöttök össze. :D
2015. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy.

Most vagy azért fog ő megsértődni ha nem lesz szex. (Már pedig ha cuccokat vitt az azt jelenti.) Vagy a szex után lesz valamelyik őtök bűntudatos és a barátság vagy átmegy "barátság extákkal"-ba vagy összejöttök. Vagy féltékenység lesz ha mással is fog kavarni vagy valami, és a Te részedről lesz valószinű mert az érzéseid erősebbek.

Egy biztos ez már nem barátság ez már több annál.

2015. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!