Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 1 éve együtt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve együtt vagyunk a barátommal de megtetszett egy másik fiú is és nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiú aki megtetszett az osztálytársam és így minden nap látom. A viselkedése nagyon hasonlít a barátoméra és ezért is tetszett meg. Nagyon helyes is. De én nagyon szeretem a barátom, de ezt a másik fiút sem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

2014. máj. 22. 21:06
 1/9 anonim válasza:
69%
Az ilyenek miatt mint te a napokban 3 fiu akasztotta fel magát.
2014. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom még fiatal vagy. Ezért becsülöd meg nehezen a barátod, és vágysz az újra.
2014. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Idővel megtanulod (főleg házasságban) hogy néha néha megtetszik más is... Csupán becsület kérdése hogy megteszed, vagy sem... Tedd azt amit szeretnéd hogy veled tegyenek ;)


Csald meg :) Aztán sírj h hülye voltál.

2014. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De pedig annyira szeretem a barátom..és egyszerűen nem tudom miért nem tudom elfelejteni a másik fiút.
2014. máj. 22. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nem is akarod. Ha el akarnád, most nem írtad volna ki ezt a kérdést sem. Nem szereted a barátodat, dehogy is. Már rég a másikon jár az eszed. Csak nem értem akkor miért hülyíted szerencsétlent.
2014. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ösztönök... Fiatalon mindenki (fiúk lányok egyaránt) csak dugni akar :D Csak a lányok elhitetik magukkal hogy nem így van... :D
2014. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
előző hozzászóló vagyok: és idősen is xD
2014. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 egybaba ***** válasza:

El fogod tudni dönteni önmagad is ha megválaszolod a következő kérdéseket

Minek ölrülnél jobban, mi tenne boldogabbá, és végül csak szórakozni akarsz , vagy vele akarod leélni az életed?

2014. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Kezdj el flörtölni a másik fiúval is, ha tényleg tetszik, de tartsd meg egyelőre a barátod is.
2014. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!