Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a szerelmem, akivel 3 éve vagyok együtt? L/20

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, de ő nem szeret viszont megmondta. Szakítani nem akar,mert fontos vagyok neki... Van hogy hetekig nem keres, lenéz és bunkó. Minden fontosabb neki nálam, nem figyel rám, nem érdekli mit érzek és már beszélgetni sem tudunk semmiről. Ő arra hivatkozik, hogy depressziós, de ez által én is az vagyok, körülnézek és mindenkit szeretnek, én is szeretek mindezek ellenére, csak viszont nem...

Valami tippek, bármi, amivel megutálhatom, elfelejthetem? Azt ne írjátok, hogy ismerkedjek és mással probálkozzam...nem tudok bízni senkiben, nem akarok senkit, nem akarok senki mást, nem akarok soha senkit, csak ezen túl lenni.

Köszönöm.



2013. szept. 16. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Fontos vagyok neki.

Minden fontosabb neki nálam.


Nagyon koherens amit leírtál!


Talán próbálkozz saját magaddal foglalkozni, legyen hobbid, sportolj, tanulj nyelvet

2013. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ismerem ezt a "nem tudok megbízni senkiben" érzést.

Sajnos próbálkozhatsz bármivel,ezt csak az idő tudja meggyógyítani. De mindenképp szakíts vele,mert ha fontos lennél neki,akkor nem nézne le,nem lenne bunkó veled.

2013. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem, csak mi 2 évig voltunk együtt. Már elkezdtem munkát intézni Londban.

Neked is azt tanácsolom, hogy pakolj össze és kezd új életet messze tőle!

2013. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy "nem akar szakítani, mert fontos vagy neki" egyenlő azzal, hogy "nem akar szakítani, mert állandó szexpartnere van". Mert ha azért nem akarna szakítani, mert olyan fontos lennél neki, akkor ennél kicsit azért rendesebb lenne veled.

Nincs mese, elismerte, hogy nem szeret, innentől kezdve csak idő kérdése, hogy hivatalosan is vége legyen. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de amint kimondta, hogy nem szeret, a kapcsolatnak igazából már akkor vége lett. Csak kínzod magad azzal, hogy ebbe belemész, hogy így bánjon veled, és a saját dolgod nehezíted meg vele.

Mondd meg neki, hogy így nincs tovább értelme, legyél erős, ne beszéljetek jó ideig (nehéz dolog, elismerem), legyél sokat a barátaiddal, próbálj meg velük szórakozni- nem ismerkedni, meg mást keresni, egyszerűen csak meglátni, hogy úgy is lehet boldognak lenni, ha nincs melletted egy pasi. Több idő jutna a barátaidra, családodra, kiskutya-kiscica, mindenre. Foglald el magad, új hobbi, sport, tanulás, munka, bármi. Idővel túl lennél rajta, és már csak úgy gondolnál vissza rá, hogy bárcsak előbb kiléptél volna ebből a kapcsolatból.

2013. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

nehéz kitépni egy darabot az életedből, pláne, ha azelőtt mindent megtettél hogy az a darab az életed része legyen...

idő? mennyi idő amíg nem érzem a veszteség fájdalmát, nem fogok megőrülni hogy tudjam mi van vele, és hogy van?

2013. szept. 16. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul érzed magad a párkapcsolatodban; a párod nem szeret; nem akarod folytatni. Szakítás.


Hidd el, senkinek sem kellemes és senki sem örül, ha idáig jut a párkapcsolata (kivétel persze a nagyon durva félresiklás, de most nem ez van). Megszeretted (lehet, hogy ő volt az első?), megszoktad és nem akarsz kilépni a rutinból, mert félsz. De mitől? Hogy esetleg találsz egy jobbat? Hogy végre süt a nap a fejed felett, hogy mosolyoghatsz, mert nem kell arra gondolnod, hogy egy depressziós ember visszahúz? Fájni fog, ez biztos, de gondolj arra, hogy ennél csak jobb lehet.

2013. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mit tehetnék, amivel elfelejthetném? bármivel probálkozom nem müködik! Tudom hogy időbe telik amíg rendesen kizárom őt a szívemből, de egyszerüen még a rutin dolgokat sem tudom elvégezni, a munkárol nem beszélve....a társaságot nem bírom magam körül, nem tudok figyelni senkire.
2013. szept. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!