Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam egy lányt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy lányt, hogy tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
A tööbbit üzenetben írnám le ha nem gond..

2015. jún. 11. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

sehogy.

leégeted magad mindenki előtt,és akkor sem fogja érdekelni.

2015. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan ez elég nehéz ügy, mivel egyrészt aki nem ismeri a lányt még annyira sem mint te, az bajosan tud erre általános dolgokon kivül bármit mondani.

Alap hogy bocsánatot kérsz tőle, és ha azt mondja most hagy magára, vagy menj el, nem kezdesz el szabadkozni meg magyarázkodni, hanem megkérdezed, hogy mikor találkozhatsz vele legközelebb, megvárod a választ és szépen behúzva a füled-farkad eloldalogsz megszégyenülve, mint aki rosszul érzi magát. Amihez nem árt ha tényleg szarul érzed magad, mert megbántottál valakit akit egyébként mindennél jobban szeretsz elvileg.

Ehhez a találkozáshoz vigyél neki egy szál rózsát, vagy valami apró, jelképes ajándékot. De ne légy tolakodó, ha nem fogadja el, csak hagyd ott valahol véletlenül a közelében, és észre se vedd, hogy nem fogadta el.

Ha netán nem zavar el azonnal és megkér beszéljétek meg, akkor akkor űlj le vele, nézz a szemébe, és csak az igazat. Nem azt amit szerinted hallani akar, ne akard megmagyarázni a megmagyarázhatatlan, csak mond el neki az igazat. És kérj tőle bocsánatot még egyszer. Ha szeret és túl tud lépni rajta, bármi is az, akkor ha nem is válaszol azonnal, meg fog bocsájtani.

Ha nem akkor pedig törődj bele. Ne üldözd, ne akard megmásítani a döntését, mert azzal csak még jobban eltolod és az esélyét is elpuskázod, hogy esetleg később mégis úgy döntsön hogy ad egy esélyt.

És bármi is történik a bocsánatkérésed után, ne sértődj meg rajta. Akinek büntudata van és tudja hogy hibázott, az nem sértődik meg a büntetésen, hanem elfogadja azt és viseli, még ha szarul esik is.

2015. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod :)
2015. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is johet
2015. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!