Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbántottam egy lányt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ypszilon1980 kérdése:

Megbántottam egy lányt nagyon és szeretném kiengesztelni. Van tippetek hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Sajnos többször is mondtam neki olyan durva szavakat, amikkel megbántottam, most szóba sem áll velem. Mondjuk tudja, hogy ő is hibás dolgokban és, hogy nagyon a lelkembe gázolt. Barátaim azt mondják, hogy megérdemelte, de én úgy gondolom, hogy a viselkedésm nem volt a helyén való és szeretnék tőle bocsánatot kérni.

2015. máj. 25. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ne te kérj tőle bocsánatot. Majd ő megy, ha akar valamit
2015. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
47%

kérj egy szál virággal

ettől nem leszel kisebb,sőt.............

2015. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is szemét volt akkor ne kérj tőle bocsánatot, ne legyél mimóza fa*z :/
2015. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyílván az a kérdés, hogy hogyan tegyem meg úgy, hogy ne legyek mimóza. Valószínű, hogy a kapcsolatunk nem lesz a régi, de én sajnos olyan vagyok, hogy ha hibázok, akkor elismerem és azt próbálom jóvá tenni. Ettől még nem ismerem el, hogy mindennek én vagyok az oka, viszont tudom, hogy én megtettem mindent.
2015. máj. 25. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel gázolt a lelkedbe? és te az övébe?
2015. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

ha pontosan ezt elmondod neki az teljesen jó.


most abba mi a mimzaság, hogy elismered hogy túl lőttél a célon és hogy a történtek nem adnak felhatalmazást arra, hogy így bánjál vele?


vagy annyi is elég, hogy bocs amiért ezeket mondat neki és kész. pont.

2015. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
A 6-oska jól beszél:)
2015. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy megírta nekem, hogy ezek után nincs miről beszélni és ne keressem többet. Bonyolult elmesélni, hogy mi volt a gond köztünk, de a lényeg az, hogy ő elismerte nekem, hogy becsapott 2 hónapon át és csak játszott az érzéseimmel, persze erre kiakadtam és emiatt megijedt, azt mondja elmebeteg vagyok.
2015. máj. 25. 15:29
 9/10 Chopen ***** válasza:
Ha 2 hónapon keresztül átvert, akkor nehogymár te kérj bocsánatot! Még neki áll feljebb, mikor ő szórakozik? Ma éjszaka sem fogok aludni asszem, úgy felidegesítettem magam.
2015. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aludj azért, de köszi az együttérzést! A viselkedésem miatt akarok bocsánatot kérni, mert most nem szólunk egymáshoz, viszont egy helyen dolgozunk, egy térben minden nap, de nem akarok vele ilyen viszonyt, mert ez kihat mindenkinek a munkájára.
2015. máj. 25. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!