Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátom, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátom, mivel tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Csak tippeket mondjatok,hogy ha ti összevesztek a párotokkal, akkor mit csináltok, nem szavakkal, és nem is megcsalással bántottam meg, meg semmi ilyesmi, csak a stílusom nem tetszett neki meg ilyesmi meg más dolog, nem szeretném leírni a pontos okát, mert csak annyit szeretnék tőletek kérni, hogy tippeket mondjatok!

(Elakar hagyni, pedig semmi ok nincs rá szerintem. NINCS 3.SZEMÉLY.)Lassan 3 éve vagyunk együtt


2011. márc. 14. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Küld el ezeket neki:


[link]


[link]

2011. márc. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vérgibbon ***** válasza:
Nem tippet adnék hanem tanácsot. Ha nem tetszik neki a stílusod, akkor nem tud elfogadni téged. Meg akar változtatni, irányítani akar. Hagyd ott mielőtt ő hagyna ott téged é sez a fájdalmasabb dolog.
2011. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 crawenn ***** válasza:
"Figyelj, Kicsim, bocsánat!"
2011. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nem tippet adnék hanem tanácsot. Ha nem tetszik neki a stílusod, akkor nem tud elfogadni téged. Meg akar változtatni, irányítani akar. Hagyd ott mielőtt ő hagyna ott téged é sez a fájdalmasabb dolog."


Öcsém, azér ne haragudj de egy kapcsolat nem csak ilyen ukk-mukk-fukk mint ahogy most leírtad.

Meg is lehetne ám mindezt fordítani: te nem tudsz az általad szeretett személyért egy kicsit változni? Kölcsönösség, tudod mi az? És pont írta a kérdező, hogy nem akarja otthagyni, erre föl ilyenre bíztatod. Elég sajnálatos életed lehet.

2011. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3 éve vagytok együtt és nem tudod hogy mivel engeszteld ki a párod???TE jó ég!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milyen világban élünk!!!

Ezek szerint sosem figyelsz a párodra!(bunkó) Fogadjunk állandóan csak magadra gondoltál!Megérdemled hogy dobjanak!

Üdv!

2011. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sweetie ***** válasza:
utolsó, baz.dmeg -.-
2011. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez OFF, de a kedves eddigi válaszolók nagyrészének írnám, hogy a kérdezőt nem szidni kell hanem segíteni és megválaszolni a kérdését.

Amúgy válasz:


Mit szólsz ahhoz, hogy veszel neki valamit? Esetleg egy kis maci, akármi, aminek tudod hogy örülne.

2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért!

De szerintetek nincs igazam?

Ez a kapcsolat amúgy sem fontos kapcsolat , már csak a leírtak alapján is.és ha valakivel 3 éve vagyok együtt akkor már illene tudni hogy mivel engeszteljem ki és nem vadidegenek sablonos tanácsait fogadnám meg.

Kit kell megb.sznom?

2011. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nincs igazad!!

És ez a kapcsolat igenis is fontos, mind a kettőnknek! Mi mindent megtudunk beszélni, ezt is nagyon szépen megbeszéltük, csak ötleteket kértem, meg tanácsot.

Paraszt! Meg ha nem lenne fontos ez a kapcsolat nem lennénk 3 éve együtt.

2011. márc. 17. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:

bla.bla.bla!

Mit is írtál?

Ha minden rendben akkor miért sírsz itt?

2011. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!