Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A haverom féltékeny a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom féltékeny a barátnőmre. Most mit csináljak? Nem hittem el, hogy komolyan, de mégis. Teljesen vicc. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy csajjal 4 hónapja. Van egy nagyon jó haverom, az ominózus napon, aznap este ő is jelen volt. Mondta hogy mennyire örül hogy összejöttünk meg minden. Utána rá egy 2 hétre mondta a barátnőm, hogy írogat neki msn-en a haverom, meg elszámoltatja a napjáról,és mindig találkozni akar vele. Akkor még nem volt olyan furcsa, de mostanra én már nem vagyok vele olyan jóban, de a barátnőmmel mindig beszél, zaklatja. Amikor én találkozok vele az az első kérdése, hogy együtt vagyunk-e még...Meg hogy hol van, éppen mit csinál kivel, mikor voltam vele utoljára..csak még durvábban...Mintha féltékeny lenne..Lehet az is, de akkor aznap este miért nem mutatta, vagy mondta? Na de mit csinálhatnék vele? Köszi (22F)
2010. ápr. 14. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

hat semmit,egy nagy paraszt,sosem lessz egy noje sem,kuld el az anyjaba,es a baratnodnek peddig mond meg hogy ne beszelyen tobbet vele.jobb otletem nincsen,en is ezt tettem,egy hasonlo helyzetben.


clyde

2010. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg a barátnőddel a dolgot, hogy tiltsa és törölje őt MSN-ről, mielőtt rosszabbra fordul a dolog.

Koptasd le mindig, és ne foglalkozz vele.

2010. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nem tetszik neki a barátnőd?
2010. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az valószínű...nem csak neki tetszik szerintem...De ez akkor is eléggé érdekes.
2010. ápr. 14. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd áradozhatna neki rólad, hogy mennyire szerelmes beléd, ahányszor csak beszélnek.
2010. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az meg a másik, hogy fogalmam sincs arról, hogy miket írhat neki, ezeken kívül, mert ezeket elmondta a barátnőm..meg ő miket írhat neki...
2010. ápr. 14. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát,tiszelt kérdező,nem akarok ötleteket adni,de ha az én barátnőmet akarná a haverom elszámoltatni,picit bepöccennék..Elmennék hozzá,és úgy elszámoltatnám én az öklömmel,hogy megemlegetné..Ha egy "barát" a te barátnődre hajt,és ráadásul azt sem fogja fel,hogy még a csajnak sem kell,akkor az egy hülye paraszt,már ha meg nem sértelek.Szerintem beszélgess el a "barátoddal",és mondd meg neki,hogy ha nem száll le a párodról,annak nagyon nem lesz jó vége.
2010. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!